Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    N4646 - Profil | Po 20.3.2017 7:39:42

    Mates PB >> No nečekám zázraky, uvidím jestli to něco bude žrát. Bylo tu nějak moc uklizeno, tak jsem si říkal, že je správný čas na sříhání srsti :)

      NMates PB - Profil | Po 20.3.2017 7:18:59

      4646 >> Pěkně uvázaný. Taky jsem si jich pár jednou uvázal, ale nic kloudnýho jsem na to nechytil. Asi blbá voda a nebo jsem to házel jako vemeno.

        N4646 - Profil | Ne 19.3.2017 21:25:56

        pár pokusných mudlerů

          NRS - Profil | Ne 19.3.2017 20:25:05

          welbin >> dik... dal jsem si řádnýho panáka... (jsem spíš teoretik):)))

            Nwelbin - Profil | Ne 19.3.2017 20:13:34

            RS >> Jj užíj si.Po flámu je nej aspirin,pokud nejsi alergik,a litr vody :-))
            Blahopřejí,já jsem už 4 násobný dědek.

              Nwopen - Profil | Ne 19.3.2017 19:57:07

              Jirka R. >> díkes....to něco vypátrám....už to nemám kam dávat:)))

                NRS - Profil | Ne 19.3.2017 19:17:48

                welbin >> kurna mě se dnes daří..... a to jsem se ještě stal dedkem.....ja se asi vožeru :))))

                  Nwelbin - Profil | Ne 19.3.2017 19:12:41

                  RS >> Jj také držím palce,pokračuj.

                    NRS - Profil | Ne 19.3.2017 19:05:44

                    Mates PB >> no no mooo.... 😉 myslím že musim ještě hodně trénovat !!!! Ale děkuji.... potěší to a dodá to odvahu se pustit do dalších... 😉 pac se mě ty ruky pletou ale to chce nepolevit a trénovat... jak se říká opakování je matka moudrosti (v tomto případě zručnosti)

                      NMates PB - Profil | Ne 19.3.2017 18:48:35

                      RS >> Máš to uvázaný líp než kdejaká muškařská legenda.

                        Nwelbin - Profil | Ne 19.3.2017 18:42:54

                        Tak dám po čase mouchu,dle přání kámoše,na moře.alá wolly buger.
                        Háček TMC 777 SP,jěště jich pár mám,výroba skončila,v.r. barvené marabou - krocan, v.r. knoty,slépky z Moravy,černý silon a špetka flashe od Hendse,vázací nit černá Uni,oranžová na límeček,pak přetáhnuto UV lakem..Vše je o té přední,foto ilustrační narychlo.
                        P.S. v.r. je vlastní rukou barvené.

                          NWillow - Profil | Ne 19.3.2017 17:22:29

                          AC/DC >> Vše Nej Pepo.!!;-)

                            Ntyci - Profil | Ne 19.3.2017 16:35:53

                            kkki >> Ještě koroptev a budu spokojenej..... :-)

                              NRS - Profil | Ne 19.3.2017 16:31:18

                              welbin >> myslím že je to fotkou.... je to reflexní žlutozelená , ale kouknu po nějaké lepší... Dík za radu !

                                Nkkki - Profil | Ne 19.3.2017 16:28:16

                                tyci >> Z toho uvážeš na co vzpomeneš.

                                  Nwelbin - Profil | Ne 19.3.2017 16:26:09

                                  RS >> zkusil bych na ty se zeleným,možná víc "agresivní" barvu.Jinak dobré.

                                    NRS - Profil | Ne 19.3.2017 16:04:01

                                    tyci >> noooo tak tomu říkam kauf....:)

                                      Ntyci - Profil | Ne 19.3.2017 16:02:30

                                      RS >> Vše z výprodeje....v Liberci se rušila prodejna :)

                                        NRS - Profil | Ne 19.3.2017 15:51:45

                                        tyci >> si připadám jak "chudej příbuzné"......:)))

                                          NRS - Profil | Ne 19.3.2017 15:46:04

                                          AC/DC >> ooo dík.... myslíš ty barevné konce ?

                                            Červené karty: sliver, TI