Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nwelbin - Profil | Ne 19.3.2017 14:11:48

    AC/DC >> Pepíno,vše nej ke jmeninám :-))

      NAC/DC - Profil | Ne 19.3.2017 14:09:12

      RS >> klasika je dobrej start, chytací určitě budou...:-) Možná trošku uber do dýlky na těch tagách...

        NRS - Profil | Ne 19.3.2017 13:18:03

        První vzorečky..... do dokonalosti tomu ještě hodně schází ,ale snad se to zlepší... 😉

          NJirka R. - Profil | Ne 19.3.2017 11:24:16

          wopen >> Pátrej mezi známými a kamarády, kdo z nich budoval zastřešení pergoly či jiné stříšky z lexanu - komůrkového plastu. Jistě jim toho, jako každému stavebníku, dost zbylo. Případně někde u jeho prodejců požádej o zbytky.

            Nwopen - Profil | Ne 19.3.2017 11:20:03

            Jirka R. >> ...já to používám taky, jen jsi nemůžu vzpomenout, kde jsem to koupil....potřeboval bych nějaké prázdné...nevíš, kde to mají?díkes

              NJirka R. - Profil | Ne 19.3.2017 11:14:22

              Vida nástěnné výstavky pytlíčkových dubingů, napadlo mě dát tip na jejich prostorově účelné, přesto přehledné uložení. Takhle jich pohodlně skladuji 120 různých...

                Ntyci - Profil | Ne 19.3.2017 10:36:50

                Taky přidám svoje zákoutí.....

                  Nkkki - Profil | So 18.3.2017 21:23:36

                  RS >> Pěkné.

                    NRS - Profil | So 18.3.2017 21:19:36

                    Tak jsem si stvořil koutek a teď se jen do toho nezamotat...😂😂😂

                      NZbynda56 - Profil | Pá 17.3.2017 23:29:34

                      Jirka R. >> Dík.Je to nádherný.(plakát)

                        NFlying trout - Profil | Pá 17.3.2017 12:05:24

                        Jirka R. >> díky za plakát!

                          Ntomas.kovalcik - Profil | Pá 17.3.2017 10:30:28

                          Jirka R. >> zasielka plagatov dorazila na daleky vychod :) su krasne Jirko.

                            NLumír - Profil | Čt 16.3.2017 13:13:52

                            Jirka R. >> Včera tuba dorazila. Plakàt je nádhernej, děkuju!

                              Nwelbin - Profil | Čt 16.3.2017 13:12:27

                              Jirka R. >> Díky za mne Martina a Vráťu,dnes dorazilo.Dokonce i moje paní to ocenila.Jak jsem tam viděl to šidélko modré,mám na ten zadeček svůj zlepšovák.Klíďo se podělím i s návodem.

                                NMates PB - Profil | St 15.3.2017 22:48:47

                                drei

                                  NMates PB - Profil | St 15.3.2017 22:47:54

                                  zwei

                                    NMates PB - Profil | St 15.3.2017 22:47:26

                                    ein

                                      NJirka R. - Profil | St 15.3.2017 22:46:00

                                      Mates PB >> Dost nedoraženej, volných zářezů fůra... :-)

                                        NMates PB - Profil | St 15.3.2017 22:43:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dárek.

                                          NJirka R. - Profil | St 15.3.2017 20:53:39

                                          welbin >> Aspoň se něco děje v jinak pozitivní dimenzi POVÍDÁNÍ. :-))))

                                            Červené karty: sliver, TI