Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    welbin - Profil | St 15.3.2017 20:42:36

    Jirka R. >> Pepa váže jako zkřížení undergroundu s pyschedelicem,nic není svaté.Nevíc rejpe,moc dobře ví co dělám já,několikrát jsme spolu vázali.Na Labské a v DK :-))

      Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 20:07:25

      AC/DC >> Týýýýývole, klasika = finišer, ...no ni, dochtore Welbine? Céčko je v prstech bez finišeru. Josefe, Josefe..., žes ty nepozora, viď...? :-))))))

        AC/DC - Profil | St 15.3.2017 19:41:45

        welbin - ta varianta A) v anketě, neboli "klasika", to je myšleno nějakým cajkem, zakončovačem, propiskou nebo jak? Jinak se mi to shoduje s variantou C)...

          Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 15:41:13

          :-)

            Mates PB - Profil | St 15.3.2017 14:14:37

            Jirka R. >> Už ani slovo, jako hrob předsedo, jako hrob.....

              Mates PB - Profil | St 15.3.2017 14:07:43

              rarach >> Nééé 10ft ve fiberu je nesmysl. Bude to uhlík a cílem bude trefit sedmikrásku na 20m a přesný nához pod větev umístěnou 5cm nad hladinou.

                Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 13:27:08

                rarach >> Šup, šup, holoto muškařská, v dané věci na SZ..., žijící zakladatel vlákna dochtor Welbin sleduje...! :-)))

                  rarach - Profil | St 15.3.2017 13:23:57

                  Mates PB >> Jááá, no ty woe. Bude z fiberu???

                    Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 13:03:53

                    Mates PB >> Vázání nebo vyvazování, však oboje je zábava, ...no, ni...?! :-)

                      Mates PB - Profil | St 15.3.2017 13:00:17

                      Jirka R. >> Dneska mi Rudolf vnuknul myšlenku na stavbu nymfovacího speciálu. Ta myšlenka hlodá a hlodá.....asi něco spáchám. Místo toho vázání.

                        Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 12:56:03

                        Mates PB >> Já svůj první letošní zápis do MP papírů i vycházku učiním zítra někdy přes den, anónbrž taky nikde a s nikým nezávodím, návazec/nástavec mohu mít krátkej jak chci, navíc mohu vycházkovat i ve všední den, zatímco jsou soudruzi v polích a továrnách... :-)))

                          Mates PB - Profil | St 15.3.2017 12:41:37

                          ..............a za třetí v pátek, nebo v sobotu jdu zahájit. Takže defakto nemám čas.

                            Mates PB - Profil | St 15.3.2017 12:40:26

                            Jirka R. >> já nemusím, za prvé nejsem organizovanej a za druhé nemám takový háky.

                              Jirka R. - Profil | St 15.3.2017 12:37:44

                              Jasně..., ještě je čas, ...ale pak ho nebude! :-))

                                Mates PB - Profil | St 15.3.2017 8:30:38

                                nymfa >> To je fajn řešení. Takové novátorské. Pro mě....

                                  welbin - Profil | Út 14.3.2017 17:01:13

                                  nymfa >> ty barvy taky mám rád,

                                    nymfa - Profil | Út 14.3.2017 16:58:54

                                    Jigový háček má v muškařině velký potenciál nejen u nymf.

                                      Kentaur - Profil | Po 13.3.2017 14:17:52

                                      Jirka R. >> Nejlepší zpráva dnešního dne.

                                        Jirka R. - Profil | Po 13.3.2017 13:24:27

                                        Provozní oznámení všem objednavatelům
                                        Dnes tiskárna dodala plakáty v perfektní tiskové kvalitě, zároveň dorazily i tubusy pro distribuci, jíž odstartuji by ČP a.s. nejpozději pozítří, to než vše zabalím a vypíšu cca 70 adres.

                                          Mates PB - Profil | Ne 12.3.2017 20:41:53

                                          mascha >> no když myslíš.

                                            Červené karty: sliver, TI