Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nwopen - Profil | Ne 12.3.2017 20:09:27

    Mates PB >> díkes....ale tam jsou háčky s protihrotem:)))..to jsem myslel, že je tady tabu:)))))))))))))

      Nmascha - Profil | So 11.3.2017 22:36:18

      Mates PB >> Hele a tím jsi si jistej? Pokaždý, když se potkáme, ukazuje nový věci, nový matroše... Že se všechno nový neobjeví hned u něj na eshopu považuju dokonce za chytrý...

        NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 21:39:43

        Mates PB >> Příště, prosím, ukliď, až budou suché....:-))))

          NMates PB - Profil | So 11.3.2017 21:34:15

          Jirka R. >> Víš co to dalo za práci abych uklidil stůl kvůli tý jedný fotce? To jako bych to měl uklízet znova? No to kurva ani náhodou :-))

            NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 21:24:37

            Mates PB >> A dobřes s focením udělal...! Má to kulturu... :-)))

              NMates PB - Profil | So 11.3.2017 21:21:09

              Jirka R. >> Já mám radši fousatý a chlupatý mouchy. Tahle je taková plešatá.

              Ano ty mouchy vázala Monika a protože nic jinýho jsem na hned nenašel, tak jsem vyfotil tohle.

                NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 21:16:48

                Mates PB >> Pojem "hnusná muška" zde bude brzy definován, přičemž zcela bez ohledu na lidskou optiku, tedy, co se kterému lovci líbí. Chytit se totiž dá na kde co, to ví každý muškař prvním rokem, přičemž navázat sérii/hejno cca 20 kusů "hnusných" much je/bývá opřeno o loveckou empiriku, navíc je každá "hnusná" na dlani zcela stejná, což svědčí o zdaru vazače(čky) a vůli chtění... :-))))

                  NŘízek 5,125 - Profil | So 11.3.2017 21:08:55

                  Mates PB >> měl sem něco podobnýho, jen bez kuličky a límečku, chytil sem na to svého prvního lipana v životě- ve Vyšáku, 35cm, to tam ještě byli...

                    NMates PB - Profil | So 11.3.2017 21:06:57

                    Jirka R. >> Znám lidi co s tím chytají na Ohři i v Rakousku. Já vím, tam moucha je hnusná, mě se taky nelíbí.

                      NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 21:04:00

                      Mates PB >> Přesně! Štěstí přeje připraveným, a to nemusí zrovna hned za salmony na poloostrov Kola... :-)))))

                        NMates PB - Profil | So 11.3.2017 20:53:23

                        Jirka R. >> V tý přední krabičce jsou 3 kousky, to je vidět i ze "strany"

                          Nčolek01 - Profil | So 11.3.2017 20:53:18

                          Jirka R. >> máš něco na srdci co bys rád zdelil???

                            NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 20:48:08

                            Mates PB >> No vida, obrázek argumentuje víc i těm, co anglicky nic... :-)))

                              Nčolek01 - Profil | So 11.3.2017 20:40:51

                              Mates PB >> ok,díky

                                NLSD - Profil | So 11.3.2017 20:36:22

                                Mates PB >>

                                Jo, to je wono

                                :-))))))))

                                  NMates PB - Profil | So 11.3.2017 20:35:04

                                  Mates PB >> Mě to neuráží.

                                    Nčolek01 - Profil | So 11.3.2017 20:27:36

                                    Jirka R. >> No o atestu tady není zmínka a zrovna ty bys měl vědět co znamená otazník na konci věty,tak se laskavě uklidní ano.

                                      NMates PB - Profil | So 11.3.2017 20:26:49

                                      Jirka R. >> A pak sem dej mouchu, to je přesně ono.

                                      .............a nemohl by si to vyfotit ještě pořádně, aby jako bylo vidět co to je?
                                      .................a nemohl by si mi říct z čeho to je uvázaný?
                                      ....................a nemohl by si mi říct jak na to chytáš?
                                      .......................a nemohl by si mi říct co na to chytáš?................a kde na to chatáš?
                                      .........................a nemohl by si mi zmáčkout břicho, ono mě bolí a potřebuju se usrat.....

                                        NJirka R. - Profil | So 11.3.2017 20:07:28

                                        Mates PB >> No vida, a máš to tady i s atestem... :-))))))

                                          Nčolek01 - Profil | So 11.3.2017 19:58:17

                                          Mates PB >> A na to opravdu někdo chytá??Ty PTnka ty jsou ok,ale ta první sada je teda hrůůza.Bez urážky.

                                            Červené karty: sliver, TI