- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Povídání JEN o vázání a muškách
Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
363x v oblíbených a 34x v ignorovaných.
Nwopen - Profil | So 11.3.2017 19:15:22
Mates PB >> ...já to vůbec neprožívám...na netu samozřejmě serfuji a ukládám si zajímavé mušky...tady byla čistě zvědavost, co vážeš ty takový matador....dělat mušky na kšeft...to nemám zaprvé vůbec zapotřebí a zadruhé by mě z toho švihlo....já jsem rád, že umotám něco pro sebe....jen mě štve, že nemám kolem sebe pořádnou pstruhovku....že musím chytat většinou tlouště na MP.....ale netušil jsem, že to tu je až tak vyhrocené...to budu dávat fota jen nepovedené mušky a totální nechytací hovadiny:)))) Ještě to nějaká pomazaná hlava okopčí:)))))....to jak jsi nakousl s mouchami na kšeft, tak vedle v diskusi o výrobě woblerů, tam to je jiný masakr....tam je konkurence...ale oni neví, že wobler je mrtev:))))
NWillow - Profil | So 11.3.2017 13:53:30
Mates PB >> Asi mu to stačí a hlavně vyhovuje.Ale jen do té doby,než přijde konkurent.;-)
NMates PB - Profil | So 11.3.2017 13:49:26
Willow >> Jen škoda že před dvěma roky zamrzl a dál už se neposunul.
NV_L_K - Profil | So 11.3.2017 13:27:42
I hovno, martcv sveho casu take rad diskutoval a jak rikas olizoval a pak bum bac a byl eshop😁 jak kdosi rekl, mrk je manez.
Jinak k tomu, ze nechces ukazat sve krabicky nemam nic a to co jsi napsal-vysvetleni je logicke a pochopitelne. Tecka
Jinak k tomu, ze nechces ukazat sve krabicky nemam nic a to co jsi napsal-vysvetleni je logicke a pochopitelne. Tecka
NMates PB - Profil | So 11.3.2017 7:55:43
wopen >> No ono to neni ani tak tajný. Jde o to že sem leze několik ksichtů, kteří vážou na kšeft. Strašně rádi čumí do cizích krabiček, ale svoje neukažou. Na MRK nepíšou, jen sem lezou a olizujou mozky. A takovým já podstrojovat nehodlám. Je hodně úsměvný tvůj rádoby zápis o inspiraci, buď jsi hloupý a neumíš pracovat s internetem, nebo si myslíš že takovými řečmi někoho vyprovokuješ k odkopání. Jinak je to u kolegy martcv-a, ten naopak musí prezentovat, bo potřebuje prodávat. To je v celku pochopitelné. Já inspiraci hledám na internetu, jakmile narážím na zajímavý vzor tak si fotografií uložím.
Nwopen - Profil | Pá 10.3.2017 21:22:37
martcv >> ...jo taaaak vono to je tajný:))))...já myslel, že blbnou někteří v sekci výrobě woblerů, kdy tam hážou precizní díla...čekají pochvalné zprávy, ale postup nebo jak to dělají z nich kolikrát nevytáhneš:))))...ja jsem v muškařině ve fázi zmatené nymfy:)))...těch variant něco umotat je miliarda a zatím chytám na to, co se mi líbí a ne co lítá kolem nebo ve vodě....obdivuji borce, co přijdou k vodě, rozhlednou se, dají muchu a lapají:)))))....u nás nejsou vody moc na muškaření, spíše vůbec...tak jsem kolikrát za exota u vody:)))))...takže fotka o Matese PB vlastně stačí....základy tam vidět jsou:))))...ale je mi to prd platné....asi jsem se ho měl zeptat spíše, kde a co na to chytá:))))
NMates PB - Profil | Pá 10.3.2017 17:19:57
Hrubian >> Koupil jsem jí na veletrhu FF u firmy LOS Cormoran. Krabička je noname. Kopie něčeho za 140,-. Používal jsem je i vloni a osvědčily se mi, tak jsem přikoupil. Mám jich 5.
Nwopen - Profil | Pá 10.3.2017 17:01:15
Hrubian >> já jí kupoval u Hanáka v Budějkách......taky se mi líbilo, jak je tenká....
NHrubian - Profil | Pá 10.3.2017 15:22:27
Mates PB >> Krásna slim krabička. Čo je to za značku?
Inak, chválim aj zoradenie a poriadok v krabičkách, lebo tak je to správne.
Inak, chválim aj zoradenie a poriadok v krabičkách, lebo tak je to správne.
Nwopen - Profil | Pá 10.3.2017 14:58:22
Mates PB >> to je nádhera...mám úplně stejnou krabičku, ale mám tam hrozný koktejl....ty vyfot nám to z vrchu, až mám inspiraci na vázání od profíka
Červené karty: sliver, TI
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73
















