Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Mates PB - Profil | St 8.3.2017 21:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Plníme krabky, plníme plníme plníme....

      Jirka R. - Profil | St 8.3.2017 21:06:31

      Trochu modifikované klasiky...

        Jirka R. - Profil | Út 7.3.2017 20:06:24

        Aby byli štíhlí (šlank), přesto plni olova i loveckého optimizmu...! :-)))

          welbin - Profil | Ne 5.3.2017 17:01:28

          Mates PB >> tak už zase barvím,ale tu béžovku na mořáky jsem našel, už z ní mám i knoty na nerez drátku,a hrudní peří z výra,či kalouse s tím bude ladit,pokud to doschne,budu zítra i vázat,konečně:-))
          P.S. ráno jsem odvezl ženu a její kámošku na zájezd na lyže,jéje,budu mít čas.

            welbin - Profil | Ne 5.3.2017 16:58:52

            nymfa >> dost zajímavá varianta na kočáka,hezké:-))

              nymfa - Profil | Ne 5.3.2017 16:55:47

              Mates PB >> Kombinuje vlastnosti 2 legendárních ohřomouch. :-))

                Mates PB - Profil | Ne 5.3.2017 16:53:34

                nymfa >> Není to nahodu ta legendární ohřomoucha?

                  nymfa - Profil | Ne 5.3.2017 16:46:39

                  někdo to rád mokré :-)

                    Vlastec - Profil | Ne 5.3.2017 0:21:37

                    welbin >> jo zdeny doporucuji. Dobra moucha na ochytany ryby

                      Vlastec - Profil | Ne 5.3.2017 0:20:21

                      nymfa >> diky

                        Vlastec - Profil | Ne 5.3.2017 0:19:50

                        Jirka R. >> ooo dekuji moc. No jasan ze ji znáš 😀

                          welbin - Profil | So 4.3.2017 20:46:35

                          Vlastec >> ten drátek mám také,zkusím.Zdravím Tě.

                            nymfa - Profil | So 4.3.2017 20:06:16

                            Vlastec >> Pěkná práce!

                              Jirka R. - Profil | So 4.3.2017 20:00:30

                              Vlastec >> Ta černá líbí moc, jako bych ji znal... :-))

                                Vlastec - Profil | So 4.3.2017 19:55:21

                                Jen tak bez koulí

                                  welbin - Profil | So 4.3.2017 15:09:04

                                  Jirka R. >> Jj dík,myslel jsem si to.

                                    Jirka R. - Profil | So 4.3.2017 13:47:13

                                    welbin >> Kapička dobarveného laku.

                                      welbin - Profil | So 4.3.2017 13:22:31

                                      Jirka R. >> ten rozenec uprostřed dole,je tam trochu zátěže?

                                        HoumrP - Profil | So 4.3.2017 12:36:05

                                        Mates PB >> vy dva jste pěkný trio :-)

                                          Jirka R. - Profil | So 4.3.2017 11:46:14

                                          Mates PB >> Chce to kámoše, co umí barvit... :-))

                                            Červené karty: sliver, TI