Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMates PB - Profil | So 4.3.2017 11:43:46

    Jirka R. >> No jo tvl Jirko, ale kde vzít barevný CDC ?

      NJirka R. - Profil | So 4.3.2017 10:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ku inspiraci...

        NTrepi - Profil | Pá 3.3.2017 19:56:32

        Jirka R. >> přesně ;)

          NJirka R. - Profil | Pá 3.3.2017 16:18:12

          Willow >> Ta bude nejspíš zapíchnutá v podložce...

            NWillow - Profil | Pá 3.3.2017 16:12:31

            Trepi >> Ta prostřední níže má ulomenou špičku.!Víš o tom.?

              NTrepi - Profil | Pá 3.3.2017 13:17:27

              Tak ještě něco mezi dnem a hladinou ;)

                NJirka R. - Profil | Pá 3.3.2017 13:12:50

                No..., tak zas něco na hladinu a bez fazety...

                  NTrepi - Profil | Pá 3.3.2017 11:02:13

                  Když fazeta, tak fazeta ....

                    NMates PB - Profil | Pá 3.3.2017 7:36:43

                    čolek01 >> Fazetový hlavičky, tak ty taky nemám....

                      Nčolek01 - Profil | Čt 2.3.2017 17:21:13

                      Jen tak

                        NKentaur - Profil | St 1.3.2017 19:24:08

                        welbin - >> Dostal jsem se domů až dnes.Obálka dorazila v pořádku.Peří super,pak něco zkusím.Ještě jednou díky.

                          Nwopen - Profil | St 1.3.2017 12:45:57

                          Mates PB >> ..ty co se mi relativně líbí, tak udělám třeba tři kousky...měl bych snad robit vice?:)))

                            NMates PB - Profil | St 1.3.2017 8:08:40

                            čolek01 >> Už nic opravovat nebudu, dovázal jsem ještě dvě hydropsychy, tři ohřosmrti a tři jahůdky. Víc gamarových háků v krabce mít nebudu.

                              Nčolek01 - Profil | St 1.3.2017 8:05:06

                              Mates PB >> těch nožiček v hlavohrudi bych ubral,máš tam s toho docela kartáč

                                Nčolek01 - Profil | St 1.3.2017 8:03:56

                                Mates PB >> neřekl jsem,že jsou perfektní,ale jak píšeš,že je to na popravu tak to určitě ne.

                                  NMates PB - Profil | St 1.3.2017 7:56:24

                                  čolek01 >> Mě se to nelíbí.

                                    Nčolek01 - Profil | St 1.3.2017 6:49:23

                                    Mates PB >> Proč poprava?Zas tak špatně to nevypada a i nachytaj.

                                      NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 21:54:35

                                      wopen >> a kolik jich máš od každé?

                                        Nwopen - Profil | Út 28.2.2017 21:37:03

                                        ....a ted uz asi blbnu:)))

                                          Nwopen - Profil | Út 28.2.2017 21:18:46

                                          ....tohle me bavi vic nez bobes

                                            Červené karty: sliver, TI