Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nwopen - Profil | Út 28.2.2017 20:50:08

    ...tohle je taky poprava:))))....sice bobsum neverim, ale chci je umet vázat..zatim hruza mrvicka:))))

      NJirka R. - Profil | Út 28.2.2017 20:27:03

      Mates PB >> Popravujou ryby, žádnej MRK...! :-)

        NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 20:10:48

        Tak poprava, tak tady to máte.

          Nčolek01 - Profil | Út 28.2.2017 18:20:34

          wopen >> Jj já zapoměl na R,vlastnil jsem tenhle kulobrok ještě vloni a super zbran.Teď jsem přešel na kulovnice.

            NŘízek 5,125 - Profil | Út 28.2.2017 15:47:57

            Trepi >> odolnosti?:-))
            na mokro je to super, ale vydrží to tak 3 pstruhy..., jak to nasákne, tak to nedrží uplně tvar..
            na sucho nevím nevím
            ale mokrý chrousty s tím dělám poměrně rád...
            ovšem když ti to funguje...:-)

              NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 13:30:26

              čolek01 >> Nevim to jsem tenkrát od někoho dostal, tak jsem to s tím vyfotil z prdele, tohle je asi rok, nebo dva stará fotka.

                Nwopen - Profil | Út 28.2.2017 13:03:59

                čolek01 >> ...to vypadá na 7x65 R...má to rantl...to je do zlamovacího kulobroku....ale uvidíme, co nám bude sděleno:))))

                  NTrepi - Profil | Út 28.2.2017 12:57:27

                  Tak dvě až tři pírka CDC jsou pod tou slámou a s plovoucími vlastnostmi nemám problém. Srnce mam taky rád, ale čas vázání ze srnce teprve přijde ....

                    Nčolek01 - Profil | Út 28.2.2017 12:55:11

                    Mates PB >> mates pb - 28.2.2017 12:48:33 >> co je to za náboj?7x65??

                      NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 12:48:33

                      Trepi >> Jo tak to už mám taky za sebou, moc mě to nenadchlo, vratil jsem se zas k CDC a srnci, nebo sice....

                        NG.Moolis - Profil | Út 28.2.2017 12:42:03

                        Trepi >> Swis straw cucá vodu, nevadí ti to?

                          NTrepi - Profil | Út 28.2.2017 12:38:49

                          Mates PB >>používám Swiss straw, hlavně kvůli odolnosti i snadné práci s ní...

                            NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 12:30:59

                            Trepi >> Z čeho děláš křídla?

                              Nčolek01 - Profil | Út 28.2.2017 12:02:38

                              Trepi >> moc pěkné

                                NTrepi - Profil | Út 28.2.2017 11:52:04

                                Taky něco dám, když už tu čerpám motivaci ;-) ... i když mezi blešouny to moc nezapadne :P

                                  NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 11:16:26

                                  čolek01 >> A ještě jsem to fotil telefonem. Dneska bych měl večer fotit nějaký mouchy, tak ti vyfotím i tyhle zrůdy aby si mě mohl definitivně odsoudit :-)))

                                    Nčolek01 - Profil | Út 28.2.2017 11:08:14

                                    Mates PB >> no hlavně to na té krabičce nejde moc vidět

                                      NMates PB - Profil | Út 28.2.2017 10:08:57

                                      Lejboj >> Mě jak se něco nelíbí, tak to nedokážu navázat.

                                        NLejboj - Profil | Út 28.2.2017 10:06:22

                                        Ale jo, tvar je dobrej, bych se tolik nepodcenoval :)

                                          NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 20:33:57

                                          čolek01 >> hele jako vy jste taky dali nymfy když jsem chtěl. Tak já je dám, ale je to fakt hnus. Foto mobil.

                                            Červené karty: sliver, TI