Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 20:03:01

    čolek01 >> ne jsou hnusný a navíc hyzdí celou krabku a mám jich jenom 5.

      Nčolek01 - Profil | Po 27.2.2017 19:35:45

      Mates PB >> dej sem foto

        NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 18:47:55

        Lejboj >> Uvázal jsem další 3 a nemám z toho dobrej pocit.

          NLejboj - Profil | Po 27.2.2017 18:31:14

          Mates PB >> tvl, ja si nervozne kousu nehty a ty nic :)

            NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 17:57:43

            TAk jsem zkusil navázat ty blešouny, jako uvázal jsem necelý 3 a stojí to jako za hovno. Takže to jsem vám chtěl jako říct. Jdu zkoušet dál.

              Nnymfa - Profil | Po 27.2.2017 15:58:16

              Mates PB >> díky

                Nwopen - Profil | Po 27.2.2017 13:26:31

                Jirka R. >> ...to mě taky napadlo to okouknout, ale asi počkám až sem Mates PB dá nějaký ty nasrávací vzory:)))

                  NLejboj - Profil | Po 27.2.2017 13:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky, predevcirem

                    NJirka R. - Profil | Po 27.2.2017 13:02:25

                    Mates PB >> Ty máš výhodu, nejseš nikde organizovanej, na tebe neplatěj ani závodnická pravidla, můžeš mít nejen různě barevné blešouny, ale dokonce i nástavec/návazec/podvazec dlouhej jak chceš. Ty se máš! :-)))

                      NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 12:56:57

                      Jirka R. >> Já budu vázat nasrávací, žádný nudný přírodní vzory.:-)

                        NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 12:56:18

                        nymfa >> Boží kolego...krásné proporce.

                          Nnymfa - Profil | Po 27.2.2017 12:47:55

                          AC/DC >> Já ho znovuobjevil už vloni.

                            NJirka R. - Profil | Po 27.2.2017 12:45:54

                            wopen >> Obrať v řece pár šutrů, a hned ti barvy budou jasné... :-)

                              NAC/DC - Profil | Po 27.2.2017 12:44:12

                              nymfa >> takže letošním hitem bude "znovuobjevení" blešouna? :-) Pro jistotu taky něco doplním...

                                Nnymfa - Profil | Po 27.2.2017 12:39:13

                                Já jsem jich pár smotal včera.

                                  Nwopen - Profil | Po 27.2.2017 12:38:33

                                  Mates PB >> ...dnes mám stejný nápad, akorát přemýšlím jaké barvy udělat, u nás to je chytání spíše na MP vodě...tak tápu a hledám inspiraci...

                                    NMates PB - Profil | Po 27.2.2017 9:18:46

                                    Včera jsem si umixoval 3 dubingy a možná, opakuji ...možná si uvážu nějaký blešouny.

                                      Nwopen - Profil | Ne 26.2.2017 20:14:54

                                      welbin >> tahle šílenost mě taky napadla...chci dát tungsten:))))

                                        Nwelbin - Profil | So 25.2.2017 20:21:57

                                        Když to bylo o bešivcích,přispěji.A přidám něco z nymf

                                          Nčolek01 - Profil | So 25.2.2017 17:31:15

                                          Tak nějaká ta mokrá.

                                            Červené karty: sliver, TI