Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NJirka R. - Profil | Pá 24.2.2017 10:24:21

    Lumír >> Je v těch strýmrech nějaká zátěž?

      NBouvard - Profil | Pá 24.2.2017 10:22:48

      Mates PB >> Nechytám už sice na blešouny tak často jako dřív, ale pořád je mám v oblibě a často na ně chytám. Nedovolil bych si tvrdit co je základ a co nesmí chybět v žádné krabičce, ale barvy Čolkových blešounů mi naprosto vyhovují. Jen pro doplnění dodám že v mé krabičce kromě 2 odstínů zelené nesmí chybět ani mrkváč a blešoun v duhových nebo jinak výrazných barvách.

        NLumír - Profil | Pá 24.2.2017 7:30:06

        Když už teda padla.řeč o pstruhových streamerech, tak já si typický streameřík na pstruhy představuju takhle, ne?

          NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 23:12:58

          Vlastec >> to jsem nějak nezaregistroval :-)

            NVlastec - Profil | Čt 23.2.2017 22:54:05

            Mates PB >> ano mates vsak jsem daval na fb fotku skoricandy z tveho vzorku i jsem vas označil. Nádhera

              NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 20:05:34

              Vlastec >> Čau Vlasto, dorazil orel?

                NVlastec - Profil | Čt 23.2.2017 19:53:14

                Dlouho jsem nebyl

                  Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 19:37:53

                  Willow >> ne,dávám více(dvojitou vrstvu) doprostřed

                    Nnymfa - Profil | Čt 23.2.2017 19:35:05

                    Willow >> Jsem se nechal lehce inspirovat. https://www.youtube.com/watch?v=71cWoLe7syU

                      NWillow - Profil | Čt 23.2.2017 19:34:10

                      čolek01 >> Dáváš zátěž,,olovo,,více na prdel.:-)Aspoň mi to tak připadá.TZN.!! správně zatížený.:-)

                        Nnymfa - Profil | Čt 23.2.2017 19:33:11

                        Willow >> Pche... To s mušákem mrskneš jak nic!

                          NWillow - Profil | Čt 23.2.2017 19:30:24

                          nymfa >> To není blešoun.!!:-)))Tohle bych na mušák v životě nedal.To je na hen tu UUL vláčku,ale pěkný.:-)

                            Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 19:28:33

                            Mates PB >> dal jsem ti tři me oblibene,ale mam i víc jinych variant.přece ti nemusím říkat,že jednou jde taková muška a jindy taková a jestli mi někdo bude tvrdit,že tam dá jen stříbrný TNG a chytá každej den jako urvanej tak se tomu jen pousměju

                              Nnymfa - Profil | Čt 23.2.2017 19:24:56

                              Něco tučného plné bílkovin :-)

                                NWillow - Profil | Čt 23.2.2017 19:06:30

                                Mates PB >> Ouško blešoun je základ,zelenej viz. níže ostrá atd.

                                  NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 18:53:29

                                  čolek01 >> Takže základ je zelenej blešoun.

                                    Nmascha - Profil | Čt 23.2.2017 18:43:55

                                    Já tedy mouše moc nedám, akorát pár výprav na MP v době od dubna do června. Takže zkušenost nula nula prd. Ale mám jedno místo, kam chodím na ostrý a podoustve. Na TNG nymfu tam nemám rybu. Neumim to asi vodit. Zato zelenej blešoun s nahnědlým srdíčkem tam snad vždycky nějakou rybu vyndá. A někdy dokonce ne málo.

                                      Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 17:02:39

                                      welbin >> mám taky staré trafové,ale ten se mi třeba moc neosvědčil

                                        Nwelbin - Profil | Čt 23.2.2017 16:53:00

                                        čolek01 >> Nejradši mám matový měděný ze starého trafa,bezva se tvaruje,nerezáky jsou docela tuhé,snad mimo toho,co je na knoty na moře,ale ten je lesklý.

                                          Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 16:50:49

                                          Lumír >> jinak je to nějakej pevnej tenkej wolframovej drát

                                            Červené karty: sliver, TI