Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 16:49:47

    Lumír >> mam to radši víc než silon

      Nwelbin - Profil | Čt 23.2.2017 16:43:17

      Lumír >> Je to dost podstatné zpevnění blešounů,ale je lepší matový,tedy dle mne.

        NLumír - Profil | Čt 23.2.2017 16:38:09

        čolek01 >> Ty jsou super.. Kroužkování drátem moc nedělám, Osvědčilo se ti to?

          Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 16:07:38

          AC/DC >> ne,dám dva a hotovo,zatěžuji jen do tělíčka.

            NAC/DC - Profil | Čt 23.2.2017 15:46:31

            čolek01 >> chytací budou...honíš je ke dnu zátěžovkou?

              Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 15:36:51

              Podotýkám,že neumím fotit a je to z ruky narychlo.

                NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 13:55:00

                čolek01 >> Tak super.

                  Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 13:46:57

                  Mates PB >> Nabiju foťák a pak něco cvaknu ok?

                    NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 13:23:53

                    čolek01 >> No ale hele mohl by si pustit 3-4 vzory, který by si jako doporučil každýmu, to jako by si mohl, no ni?

                      Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 12:35:15

                      Mates PB >> Ale to v žádném případě nevyvracuje slovo ASPOŇ.A potom,já mám celou krabku,protože na ně rád chytám.

                        NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 12:25:24

                        čolek01 >> No píšeš, že musíš mít alespoň nějaký blešouny a pak řekneš, že proto máš celou krabku a to rozhodně nejsou nějaký blešouni.

                          NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 12:24:24

                          nymfa >> To je březnovka za 5 dolarů.

                            Nnymfa - Profil | Čt 23.2.2017 12:14:31

                            MilošK >> Stejnej materiál.

                              NŘízek 5,125 - Profil | Čt 23.2.2017 12:05:50

                              MilošK >> jasně tam vidíme koroptev a nahnědlé tělíčko se zlatým kroužkováním:-)

                                NMilošK - Profil | Čt 23.2.2017 12:03:35

                                nymfa >> nějak nemůžu najít ani náznak podobnosti s březnovkou

                                  Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 11:58:55

                                  Mates PB >> a v čem?

                                    Nnymfa - Profil | Čt 23.2.2017 11:47:36

                                    Březnovka trošku jinak.

                                      NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 11:23:23

                                      čolek01 >> No to ale dost nekoresponduje s tím předchozím zápisem.

                                        Nčolek01 - Profil | Čt 23.2.2017 11:15:19

                                        Mates PB >> Přírodní blešák je asi zaklad.Potom s nějakým spouštěčem,ale vzorů jsou opravdu hromady.Proto mám celou krabičku. :-)))

                                          NMates PB - Profil | Čt 23.2.2017 11:06:18

                                          čolek01 >> Ne u blešounů.

                                            Červené karty: sliver, TI