Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Kentaur - Profil | Út 21.2.2017 19:47:57

    welbin >> Jo jsou tam.Já byl akorát zmatenej komentářem od martcv.Až teď jsem zjistil,že to nebyla reakce na plakát.

      Mates PB - Profil | Út 21.2.2017 19:47:37

      Tjubičkofky jsou jedny z nejtěžších, chce to supj svěják. Jijka váže supj tjubičkofky.

        welbin - Profil | Út 21.2.2017 19:42:56

        Kentaur >> Zvětši si ten plakát jsou tam tři:-)))Tedy dle mne třikrát dole přibližně v prostředku nevidím háček,ani očko.Mohu se plést.

          sintrix - Profil | Út 21.2.2017 19:33:52

          Kentaur >> jsou a moc pěkně uvázané.

            Kentaur - Profil | Út 21.2.2017 19:31:52

            Tak teď jsem zmatenej.Proč to na plakátu tedy není trubičkovka?

              sintrix - Profil | Út 21.2.2017 19:30:08

              martcv >>Toto je trubka uchošťourská :-) lehoulinká jako několik pírek.

                Kentaur - Profil | Út 21.2.2017 19:27:06

                martcv >> vždyť tam jsou trubičkovky.

                  martcv - Profil | Út 21.2.2017 19:26:47

                  Řízek 5,125 >> Skoro....ale na tohle dáš v pohodě jednoháček...a drží kde má

                    Řízek 5,125 - Profil | Út 21.2.2017 19:21:38

                    martcv >> to je to samý:-)

                      martcv - Profil | Út 21.2.2017 19:21:20

                      Jirka R. >> Paráda...už jsem si vyhradil místo na stěně ve vázacím koutku....:-)

                        martcv - Profil | Út 21.2.2017 19:16:46

                        Řízek 5,125 >> Ty takovej zkušenej a nepoznáš trubičkovku....:-).....

                          Jirka R. - Profil | Út 21.2.2017 19:01:24

                          Naposledy k plakátu, ať to tady nezasírám:
                          Vážení kolegové, díky vašemu deklarovanému zájmu vychází výrobní cena kvalitního tisku plakátu na 126 Kč. Rozešlu vám jej v tvrdém papírovém tubusu o rozměrech cca 6 x 53 cm (jeho cena nezapočítána, tubusy vstřícně grátis zajišťuje jeden z našich kolegů!). K ceně plakátu/zásilky náleží ještě poštovné 74 Kč (ČR)/170 Kč (SK). Výsledná cena kompletní dodávky tedy vychází na 200 Kč (ČR) / 11 Euro (SK).
                          Nejpozději do 28. února tedy zašlete částku 200 Kč/ 11 Euro (případně + 126 Kč/ 4,6 Euro za každý plakát navíc v jedné zásilce) na účet u ČS č.ú. 482302123/0800 (IBAN CZ08 0800 0000 0004 8230 2123), přičemž do zprávy pro příjemce uveďte heslo PLAKÁT + svoje nacionále a korespondenční adresu (př.: 2x PLAKÁT Josef Redtág, Muškařská 333/3, Pstruhov 666 66). Osobní vyzvednutí v Praze je po domluvě na jirirazek@seznam.cz možné.
                          Termíny: zadávám do tisku 28. února, termín dodání z tisku cca 12. března, první vlna expedice/podání na poštu cca 15. března.
                          Případný dotisk nezvažuji realizovat (stál by dost peněz!), další poptávky po 28. únoru tedy nebude možné uspokojit.
                          Velmi mě těší váš zájem a přeji hodně Petrova zdaru!

                            Řízek 5,125 - Profil | Út 21.2.2017 18:35:04

                            martcv >> víš kdo je uplně, ale uplně největší nepřítel klasického suchomuškaře?
                            vláčkař s hauzrovkou!
                            :-))

                              Willow - Profil | Po 20.2.2017 19:36:23

                              Jirka R. >> No tak dobře:-)),ta druhá taky.A co jsem vyhrál.:-)Máš to pěkný.

                                Jirka R. - Profil | Po 20.2.2017 19:21:35

                                Willow >> Všechno je mokrá, přes to vlak nejede...! :-)

                                  Willow - Profil | Po 20.2.2017 19:20:55

                                  Jirka R. >> Ta spodní mi připadá jako divoká varianta mokré.;-) Ale asi špatný úhel pohledu.;-)))

                                    Jirka R. - Profil | Po 20.2.2017 19:15:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A tak, ...holt, jedeme dál v těch dravčích nástrahách! :-)

                                      filfas - Profil | Po 20.2.2017 13:48:58

                                      Lumír >> perfektní. není někde video s vázacím postupem s těmito materiály? Moc by mě to pomohlo děkuji

                                        martcv - Profil | Ne 19.2.2017 21:21:35

                                        Nevím teda jestli mě nevypískáte...je to pro vláčkaře, ale vázaný to je...tak snad zadání splňuji....:-)

                                          Mates PB - Profil | Ne 19.2.2017 19:04:44

                                          Lumír >> podle mě to je krása.

                                            Červené karty: sliver, TI