Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    welbin - Profil | Ne 19.2.2017 19:04:20

    Lumír >> Proč kritika, barvy fajn,provedení také.

      Lumír - Profil | Ne 19.2.2017 18:52:15

      První pokusy s vazáním streamerů. Háček #10. Kritika vítana.

        čolek01 - Profil | Ne 19.2.2017 18:42:06

        Já jen doplnuji 😁😁

          Mates PB - Profil | Ne 19.2.2017 18:24:16

          čolek01 >> já vážu už druhou krabku.

            čolek01 - Profil | Ne 19.2.2017 18:07:16

            welbin >> Nee,je to bezbarvej lak na nehty i když mám i UV Loon tak si raději hraju a počkám než to vytvrdne.Kolikrát potřebuječ lakovaného než chlupatého.Jinak díky za líbí.

              welbin - Profil | Ne 19.2.2017 17:57:07

              čolek01 >> UV?Modní "dámská " muška,mám radši chlupaté.Líbíčko máš.

                AC/DC - Profil | Ne 19.2.2017 17:40:52

                čolek01 >> elegantní rychlopropadávačka...:-)

                  čolek01 - Profil | Ne 19.2.2017 17:04:17

                  samé kecy a nic se tady neváže??!! tak něco jen tak na stoják

                    martcv - Profil | So 18.2.2017 23:14:54

                    Jirka R. >> Ahoj...taky by jsem se přidal k zájemcům o jeden kousek plakátu...v mém koutku bude vypadat dobře....:-)

                      pako 2 - Profil | So 18.2.2017 22:14:52

                      Jirka R. >> díky, bude mi stačit jeden plakát

                        Zbynda56 - Profil | So 18.2.2017 19:39:54

                        Jirka R. >> Ahoj.Já už jsem se ozval na sz.Zby

                          Jirka R. - Profil | So 18.2.2017 0:38:54

                          pako 2 >> Domluva možná.

                            pako 2 - Profil | So 18.2.2017 0:03:34

                            Jirka R. >> už jsem se dotazoval i na FB, co osobní odběr v Praze ??

                              martcv - Profil | Pá 17.2.2017 0:36:04

                              Jirka R. >> Máš parádní fotky.....bych něco takovýho na ty moje výtvory potřeboval....:-)

                                Flying trout - Profil | Čt 16.2.2017 22:24:07

                                Jirka R. >> taky nemám FB, prosím, připiš si mě!

                                  Jirka R. - Profil | Čt 16.2.2017 21:48:53

                                  DS >> OK, bude-li většinová shoda na ceně za obal 23 kaček, nejspíš využiju. Díky za odkaz.

                                    DS - Profil | Čt 16.2.2017 21:39:16

                                    Jirka R. >> Pokud se bude akce realizovat, rád bych se taky přidal a vzal dva kusy. Obaly jsem kdysi bral tady: http://www.rajapack.cz/obalky-tubusy/zasilkove-tubu​sy/hnedy-zasilkovy-tubus-rajatube_PDT05623.html

                                      Luigi_Lasagne old - Profil | Čt 16.2.2017 20:46:29

                                      Jirka R. >> no jo, no. Lidé vymykající se z průměru mají často těžké žití ...

                                        1Mara - Profil | Čt 16.2.2017 20:43:32

                                        Jirka R. >> Dobře ti tak, nemáš vázat tak hezký mušky :-)))

                                          Jirka R. - Profil | Čt 16.2.2017 20:42:21

                                          Mates PB >> Jóó, tobě se to řekne, ale já celá léta nic, a teď najednou Plakatofert...! Jak se s tím bez předchozí spolupráce s kýmkoli mám vyrovnat, amatér já...? :-)))

                                            Červené karty: sliver, TI