Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NHoumrP - Profil | Čt 16.2.2017 20:26:42

    Jirka R. >> Krom profi tiskárny si otevřeš instalatérské práce, budeš řezat plastové odpadní potrubí a balit to do něj....

      Njelen10 - Profil | Čt 16.2.2017 20:25:33

      Jirka R. >> taky bych o jeden poprosil

        NMates PB - Profil | Čt 16.2.2017 20:24:16

        Jirka R. >> Klid kolego, to chce klid. Otevři si něco dobrého a nech to plynout.

          NJirka R. - Profil | Čt 16.2.2017 20:18:44

          Prosím vás, kolegové milí, jako beru váš zájem na vědomí, těší mě, sčítám poptávku tady i na FB, jsme v tuto chvíli na cca 30 zájemcích. Nechám to působit ještě pár dní, aby bylo jasné, kolik mám zadat do výroby, neb od množství se odvíjí cena á kus, víc nepoptávám, resp. ještě poštovné.
          Ovšem teď mě trápí, jak to vůbec pro poštu zabalit, jasně, že srolované, ale do čeho to na kratší stranu (cca 55 cm) vložit/zasunout, aby to ti kokoti na ČP nepočochnili.
          Bóže, to jsou náhle starosti...! :-)

            NHoumrP - Profil | Čt 16.2.2017 20:13:15

            Také prosím o jeden.

              NKentaur - Profil | Čt 16.2.2017 20:09:39

              FB nemám.Tak se hlásím tady.

                NLuigi_Lasagne old - Profil | Čt 16.2.2017 20:09:19

                Jirka R. >> Já bych též o jeden poprosil.

                  NMates PB - Profil | Čt 16.2.2017 19:24:58

                  Jirka R. >> už jsem se ozval na fb, určitě mám zájem.

                    Nwelbin - Profil | Čt 16.2.2017 19:21:03

                    Jirka R. >> Jsme Ti to s Matesem rozjeli:-)))

                      NChicken - Profil | Čt 16.2.2017 18:56:33

                      Jirka R. >> Taky se hlásím: Nemám FB a třeba i za dvojnásobek. Ono tahle paráda není jen o penězích. Je v tom takové zvláštní nadšení.

                        NRasto. - Profil | Čt 16.2.2017 18:03:27

                        Oreh >> super.dik tak snáď to klapne 😀

                          NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 18:01:55

                          Rasto. >> moze, potom ti preposlem

                            NRasto. - Profil | Čt 16.2.2017 17:57:15

                            Oreh >> žeby som sa s logistikou s vami zviezol? 😀

                              NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 17:53:38

                              Jirka R. >> ja by som si vzal aj domov, aj na chatu... a aj pre tomasa, takze nam aspon 4 :)

                                NBouvard - Profil | Čt 16.2.2017 17:41:30

                                Jirka R. >> FB nemám, proto se hlásím tady. Připiš si mne prosím taky do seznamu. Díky!

                                  NJirka R. - Profil | Čt 16.2.2017 17:27:42

                                  Hoši, překvapili jste mě s tím zájmem o plakát, fakt. Před chvílí jsem na FB do Muškařského bazaru dal test zájmu o něj, to abych se dostal vyšším nákladem na co nejnižší cenu díla. Nechám to tam chvílu působit a pak se ozvu s konkrétní cenou tisku (zatím to vychází na nějakých 170 kaček, samosebou, že bez navýšení!) + poštovné. Nechce se mi investovat do skladových zásob, proto jdu cestou průzkumu zájmu.
                                  Takhle vypadá konkrétní podoba doplněna o poslední vzory vázané tuto zimu. Specimen je tam jen pro ochranu.

                                    NLumír - Profil | Čt 16.2.2017 17:19:46

                                    Jirka R. >> Já se taky přidávám do davu zájemců o kalendář :) a cenu budu respektovat.

                                      Ntomas.kovalcik - Profil | Čt 16.2.2017 16:29:42

                                      Jirka R. >> jirko keď by si posielal Orehovi tak pribal aj jeden pre mňa. My si to tu na ďalekom východe rozdelíme :))

                                        NJirka R. - Profil | Čt 16.2.2017 16:16:34

                                        welbin >> Nechal jsem si přesně změřit brýle na vázání (na čtení a PC mám jiné), trvalo to přes půl hodiny, než mi je mlaďoučká, ale moc šikovná optička nastavila, fakt jsem si na to donesl i svěráček s muškou. Potíž byla i v tom, že mám na každém oku jinak, rozdíl přes půl dioptrie. Ale už skoro dva roky tak žiju bez lupy, jako rys, jako rys...! :-))))

                                          NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 16:14:06

                                          Jirka R. >> tiez dam tri kila... a budem za to este velmi rad

                                            Červené karty: sliver, TI