Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NFofr - Profil | Pá 5.8.2016 10:48:15

    A kdyz se to lihne a neco vetsiho se kolem tebe mihne

      NJirka R. - Profil | Pá 5.8.2016 5:06:23

      JHolc >> Však to bohatě stačí, vždyť právě tu má středeční tloušťák v tlamě...:-))

        NFofr - Profil | Pá 5.8.2016 0:44:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        A nebo pro ty, co to maji radi pod hladinou

          NFofr - Profil | Pá 5.8.2016 0:42:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kdyz uz je to leto a voda je drobatko rychlejsi

            NMates PB - Profil | Čt 4.8.2016 21:41:56

            Jirka R. >> No mokrá je kurva dobrá, nejlepší chytání.

              NJHolc - Profil | Čt 4.8.2016 21:37:33

              Jirka R. >> Krásný mouchy. Já vážu tu spodní - z lenosti.

                Nrarach - Profil | Út 2.8.2016 10:31:16

                Mates PB >> Pájka není modrej, ale zrzavej..... Navíc je to sparťan, takže je vyloženě rudej.

                  NŘízek 5,125 - Profil | Út 2.8.2016 9:23:19

                  Mates PB >> v tom případě je to spíše takto:-)

                    NMates PB - Profil | Út 2.8.2016 8:26:53

                    rarach >> Modří vědí? Takže i Pajka? No ty vole....Rudolfe, ty si byl vždycky takovej víc modrej.

                      Nrarach - Profil | Út 2.8.2016 8:06:32

                      Jirka R. >> Klasickou patentku nasazuji dost často, ale to co si navázal bych nenasadil, má to totiž zásadní ALE....modří vědí.

                        NMates PB - Profil | Út 2.8.2016 7:49:18

                        Jirka R. >> Klasická patentka a americká žížala mě nikdy moc neoslovili.

                          NJirka R. - Profil | Út 2.8.2016 6:05:13

                          Zda-li dnes, v čase silikonových US wurmů, ještě někdo nasadí do akce obyčejnou patentku...? :-)

                            NKentaur - Profil | Čt 28.7.2016 13:19:17

                            Jedna ze vcera.Dneska si asi sednu a zkusim nejake suche.To zas bude zazitek.

                              NRasto. - Profil | Čt 28.7.2016 10:15:42

                              nymfa >> dakujem

                                Nnymfa - Profil | Čt 28.7.2016 10:05:44

                                Rasto. >> SLF+ dubbing od Zemana. http://www.fmfly.net/495-zeman-slf-plus

                                  NRasto. - Profil | Čt 28.7.2016 10:01:41

                                  nymfa >> z coho je prosim ta telicko? Nejaky vlastny mix alebo nieco kupitelne?

                                    Nnymfa - Profil | Čt 28.7.2016 9:59:22

                                    Dovazování ztrát, bo jejich sezóna ještě neskončila.

                                      NJirka R. - Profil | Čt 28.7.2016 8:37:23

                                      Mates PB >> Přesně...! A všichni nakonec chytali na redtága...! :-)))

                                        NMates PB - Profil | Čt 28.7.2016 8:14:40

                                        AC/DC >> Někdy mi v tom Muškaři, Vazačovi přijde, že se tam lidi pokoušeli vymyslet píčovinu za každou cenu, jen aby byl z toho článek. Ale zase na druhou stranu ty články o rybaření v zahraničí, mě baví.

                                          NAC/DC - Profil | Čt 28.7.2016 8:11:06

                                          Jirka R. >> To víš, Ivoš je jen jeden a navíc skutečněj originál...

                                            Červené karty: sliver, TI