Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NVlastec - Profil | St 4.12.2013 17:52:39

    welbin >> Ani ti nevím , nechytám na to :-) Potřeboval jsem otestovat novou lupu . Jak to vypada s hnědkama ? Dík

      Nwelbin - Profil | St 4.12.2013 17:26:43

      Vlastec >> buchtičkovej klinkhamer - na tlouštíky ???

        NVlastec - Profil | St 4.12.2013 17:15:45

        Jedna dnešní

          Njehla - Profil | Út 3.12.2013 16:45:12

          Royale with Cheese 3 >> geniální, jako všecko od Kusturici..

            Nwelbin - Profil | Út 3.12.2013 15:08:58

            Mates PB >> mají to v bosenském katalogu pod larvami ,nevím,ale na její předchůdkyni jsem chytl

              NMates PB - Profil | Út 3.12.2013 15:07:35

              Royale with Cheese 3 >> Neviděl, nic mi to neříká.

                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 3.12.2013 15:06:49

                Mates PB >> buba je beruška. Neviděls Crna mačka, beli macor ?

                  NMates PB - Profil | Út 3.12.2013 15:00:48

                  welbin >> Takže brouk?

                    Nwelbin - Profil | Út 3.12.2013 14:53:31

                    Ta mićina buba,olovo- asi 6 závitů,bažant,mělo by být koroptev,ale nemám tak malá pírka- takže červený grizzly ze dvorku

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 3.12.2013 9:58:17

                      welbin >> jak říkám. Znám jen buba mara.

                        Nwelbin - Profil | Út 3.12.2013 9:08:38

                        Royale with Cheese 3 >> Váznu ji - a byl tam překlep Mičina buba

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 3.12.2013 9:00:26

                          welbin >> Micina Buba neznám. Ale znám Buba Mara. Tu, co je jen o žiletku vyšší než metr.

                            NRoyale with Cheese 3 - Profil | Út 3.12.2013 8:58:50

                            chrostik3 >> to je hypoxickej blešivec. Tzv. Hypoxík. Dělám ho trochu víc do fialova.

                              NMates PB - Profil | Po 2.12.2013 22:52:54

                              Filip00 >> zaručený vzor pro nováčky? No já jsem na začátku hodně situací zvládl s PTN a redtágem, chytal jsem teda spíš MP.

                                NFilip00 - Profil | Po 2.12.2013 22:41:03

                                Prosím můžete se dávat zaručené vzory pro nováčky a né změt výmětů z Vašich sáčku pod svěráčky.


                                Děkuji za kladné vyřízení mé žádosti.

                                  Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:37:54

                                  Mates PB >> omezená,hodně omezená :-)

                                    Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:37:02

                                    Vlastec >> neděkuj,je to tvoje práce a když je hezká,zaslouží si pochválit. :-)

                                      NMates PB - Profil | Po 2.12.2013 21:36:31

                                      chrostik3 >> omezená edice, nebo nekonečně mnoho výtisků pro všechny generace?

                                        NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:36:00

                                        Mates PB >> Ty jo , dík :-)

                                          Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:35:53

                                          Mates PB >> právě budu fotit lexikon českých masařů,tak trpělivost :-)

                                            Červené karty: sliver, TI