Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:34:35

    chrostik3 >> Dík . Udělal jsi mi radost a to jako upřímně .

      NMates PB - Profil | Po 2.12.2013 21:34:13

      Vlastec >> Pěkně uvázaný.

        NMates PB - Profil | Po 2.12.2013 21:33:46

        chrostik3 >> Nedělej pyču a dej pořádnou mouchu, nějakou chytací.

          Nmedvěd - Profil | Po 2.12.2013 21:32:49

          Vlastec >> jj,dá se to dát na docela malý háček a je to fakt těžký

            Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:31:19

            Vlastec >> přestanu vázat,budu to brát vod tebe :-))

              NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:31:15

              medvěd >> Jo to bych řek , vypadá to lépe jak 5.5 koule a váha stejná

                NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:30:23

                chrostik3 >> Tuším , pokud to podobný co řízek prostě kulohlavec

                  NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:29:39

                  chrostik3 >> Blešoun , beruška :-)

                    Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:29:25

                    Vlastec >> mě už taky ne.Je to jarní moucha :-))

                      Nmedvěd - Profil | Po 2.12.2013 21:28:48

                      Vlastec >> je to dobrý i ve slovinsku kde můžeš chytat na jednu mušku

                        Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:28:33

                        Vlastec >> kdyby si viděl co hážu já,tak bis to raději nechtěl vidět :-)))

                          NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:27:39

                          chrostik3 >> Rostíku , mě ty potfory modrý nechytaj , chudák já .

                            NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:26:33

                            chrostik3 >> Mě se nalíbí , ale rybám jo . Je to tak na přeražení prutu :-)

                              Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:25:28

                              Vlastec >> proporčně hezká moucha kámo !

                                Nu.x.a. - Profil | Po 2.12.2013 21:24:09

                                chrostik3 >> ne, to je křečová žíla:-o

                                  NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 21:23:16

                                  welbin >> Ty mušky s tím heavy body vypadají hrozně , ale třebas na parmy to funguje a to dobře . Má asi ráda když se to šoulí po dně

                                    Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:22:40

                                    welbin >> torza žerou nejvíc :-))

                                      Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:20:45

                                      blešoun s křečovou žílou

                                        Nwelbin - Profil | Po 2.12.2013 21:19:02

                                        chrostik3 >> Tak jsem jednu našel- ale strašně opráskanou, snad zítra,či ve středu váznu,tohle torzo si netroufnu nafotit - myslím tu Micinu

                                          Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:10:23

                                          welbin >> jj :-))

                                            Červené karty: sliver, TI