Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nwelbin - Profil | Po 2.12.2013 21:09:08

    chrostik3 >> Jj někdy to nemá logiku, navíc ten pán je známý v Bosně,o té logice- Ty to už dávno víš :-)))
    Znáš mouchu Micina buba- taky z Bosny ??

      Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:08:10

      welbin >> jo a nabídku sem dal a nebude se to opakovat.Reakce žádná :-)) to se to mám.

        Nopltik - Profil | Po 2.12.2013 21:07:03

        welbin >> :-D

          Nzetfly - Profil | Po 2.12.2013 21:06:16

          Zdravím,
          tak jedna dnešná "trikolóra".

            Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 21:06:05

            welbin >> http://www.muskareni.cz/czech/fly3.php?ID_Fly=438 Tady to máš,že sem si nedělal kozy :-)))

              Nwelbin - Profil | Po 2.12.2013 21:03:44

              opltik >> ty a pírko, dostal jsem CD o vázání MZ /Miloš Zeman/ač je pravák /tam váže levou-aby to šlo dobře kopírovat-to je škola, žádná bobina, jen svěráček a ruce.
              Jest-li ukecáte Jehlu-je od něj

                Npírko1 - Profil | Po 2.12.2013 21:00:13

                opltik >> jo to maš pravdu

                  Nopltik - Profil | Po 2.12.2013 20:57:36

                  pírko1 >> hlavní je nebát se :-)

                    Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 20:57:17

                    welbin >> já sem nic neprovedl,jen sem se ptal :-(

                      Npírko1 - Profil | Po 2.12.2013 20:56:48

                      chrostik3 >> jo bambulji

                        Nwelbin - Profil | Po 2.12.2013 20:55:39

                        chrostik3 >> profíku,buď na mládež hodný a milý,Vlastec dtto :-))
                        Jj zadeček nicmoc,spíše méně, tělíčko asymetrické,ale ta snaha je v tom vidět
                        Navíc asi ohnutá špička háčku,ale kluci,pomůžem-chrosťa už udělal pro opitika nabídku jak hrom

                          Npírko1 - Profil | Po 2.12.2013 20:55:26

                          opltik >> jo koukal sem

                            Nopltik - Profil | Po 2.12.2013 20:50:50

                            pírko1 >> vážu podobně, zatím :-)

                              NVlastec - Profil | Po 2.12.2013 20:50:46

                              pírko1 >> Pučmeloud ?

                                Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 20:47:04

                                pírko1 >> bambulji?

                                  Npírko1 - Profil | Po 2.12.2013 20:45:08

                                  tak dnes sem se zas snažil :DD

                                    NStopař - Profil | Po 2.12.2013 20:33:13

                                    4646 >> Takovou tou obyč lampou s jednopaticovou zářivkou.

                                      N4646 - Profil | Po 2.12.2013 20:26:47

                                      Stopař >> a čím to svítíš?
                                      Zkoušel jsem lecos, laboroval s vyvážením bílé, ale pořád jsou ty barvy nějaký divný.

                                        NStopař - Profil | Po 2.12.2013 20:12:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        sfox >> Hele fotím normálním foťákem ze stativu na makro ale musel jsem si projít trnitou cestou než jsem se to alespoň trošku naučil ale moje fotky nejsou zdalekatak dobré jak některých kolegů kterým doslaova závidím jejich umnění.

                                          Nsfox - Profil | Po 2.12.2013 20:00:38

                                          Stopař >> Prosím tě čím ,a hlavně jak to fotíš ,už jsem se někde ptal ,a dokonce to i zkoušel ,ale výsledky zdaleka neodpovídají mým představám .(

                                            Červené karty: sliver, TI