Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 2.12.2013 10:15:18

    opltik >> jak to momentálně vypadá v Kynšperku na Ohři ? Chtěl jsem dnes jet do Mostova, ale musím štípat dříví.

      Nchrostik3 - Profil | Po 2.12.2013 9:32:16

      opltik >> Cheb není tak daleko,ale musíš chtít ty.Moc toho neumím,ale základ snad zvládnu ukázat.

        Nmlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 20:22:02

        opltik >> No motání Ok ale na chytání bych už je nebral . Stačilo 2X řezat na chirijgii :-)

          NPawell - Profil | Ne 1.12.2013 20:12:45

          Filip00 >> I žlutá se dá koupit http://www.musky-muskareni.cz/zluty-yellow-srnec-zi​mni-srst-pdh383_4981.html, ale pokud to nechceš z obchodu, tak to je jiná :-).

            Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 20:10:21

            mlíčnák >> háčky bez protihrotu mě přišly zbytečný když se to učim

              Nmlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 20:08:22

              opltik >> De o protihrot :-) Klidně i kaprařský :-) U nás v MRS už je to povinné .

                NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 20:07:20

                Pawell >> to já vím že se to dá koupit, ale chtěl jsem to koupit od někoho kdo to dělá, můžu zaplatit jemu, chtěl bych žlutou

                  Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:59:24

                  Ledňáček (Iceman) >> no a ted bys tu byl v lapáku, z kasáren je věznice

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.12.2013 19:58:03

                    opltik >> Kynšperk, tam jsem byl v roce 1993 na vojně :-)

                      Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:57:01

                      Ledňáček (Iceman) >> nikoho takovýho nemam

                        Nkunnan - Profil | Ne 1.12.2013 19:56:16

                        mlíčnák >> Na naučení to stačí. Ale jinak máš pravdu stojí za hovno.

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.12.2013 19:56:05

                          opltik >> přesně tak, jen to nevzdávat. Chtělo by to někomu mrknout pod ruce při vázání, dá to hodně moc

                            Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:55:37

                            medvěd >> podle videa

                              Nmedvěd - Profil | Ne 1.12.2013 19:54:42

                              opltik >> ptal jsem se na to podle čeho vážeš

                                Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:54:33

                                mlíčnák >> u nás muškový nemaj musím doobědnat :-)

                                  NPawell - Profil | Ne 1.12.2013 19:54:32

                                  Filip00 >> Tak někoho to barvení jako kutilství baví. Mne ne, raději si to koupím http://www.hendsproducts.cz/eshop/60-deer-hair-

                                    Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:53:47

                                    medvěd >> jo snažim se, ale zrovna nemám tolik materiálu

                                      Nmlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 19:53:15

                                      kunnan >> Bych začal výmněnou háčků . Takže do koše :-))

                                        Nchrostik3 - Profil | Ne 1.12.2013 19:53:01

                                        na štičí zub - králíčí chlup!! Kdy se budou vyhánět z kůže ty teddy? :-))

                                          Nopltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:52:47

                                          sfox >> až to dostanu do ruky tak to budou anorektičky :-)

                                            Červené karty: sliver, TI