Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    medvěd - Profil | Ne 1.12.2013 19:52:43

    opltik >> vážeš podle nějakých vzorů,obrázků,videí?

      opltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:52:02

      kunnan >> :-)

        sfox - Profil | Ne 1.12.2013 19:51:10

        opltik >> No nechá se ,ale jsou nějaký přežraný.

          kunnan - Profil | Ne 1.12.2013 19:51:03

          opltik >> Tohle ještě strouhni žiletkou. Neboj to přijde :-)

            opltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:49:30

            Ledňáček (Iceman) >> časem ujdu :-), když to ale nebudu skoušet tak se to nikdy nenaučim né :-)

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.12.2013 19:48:13

              opltik >> snažíš se dobře, ale chce to ještě ujít kus cesty.

                Filip00 - Profil | Ne 1.12.2013 19:45:12

                medvěd >> co proč?, chtěl bych z toho Vázat a mám jen přírodní a černej kterej neni ze zimní ,ale v té době jsem to nevěděl

                  opltik - Profil | Ne 1.12.2013 19:44:18

                  tak dnešní nová pětka, snažim se :-))

                    medvěd - Profil | Ne 1.12.2013 19:34:37

                    Filip00 >> proč?

                      Filip00 - Profil | Ne 1.12.2013 19:29:46

                      welbin >> nezničím si hrnec:-D, spíš jsem chtěl koupit nějaké barvy, nebo vyšmelit

                        welbin - Profil | Ne 1.12.2013 19:26:10

                        Filip00 >> bez problémů- i DUhou chytá to dobře,kdyžtak předtím vyprat v třeba Jaru, vymáchat-bude to sytější,barvit max do 70 stupňů,pouze dej pozor, jaké máš barvy,i když acidické jsou poměrně vzácné,u bazických neškodí přidat sůl a sodu-jedlou-z krámu v poměru cca 1:2 /na špičky nože - roztok cca 0,5 l.

                          Filip00 - Profil | Ne 1.12.2013 19:15:23

                          ahoj, barvíte nékdo jelení srsti ---- deer hair

                            welbin - Profil | Ne 1.12.2013 19:04:17

                            Pike >> už jsi anketu udělal,já 1 a 7

                              mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:51:37

                              Tykev 2 >> Ten sme si "vařili " už na učňáku :-)

                                welbin - Profil | Ne 1.12.2013 18:50:51

                                mlíčnák >> Jj dobrý nápad, zkusím,ankety dávám ve středu-obvykle

                                  Tykev 2 - Profil | Ne 1.12.2013 18:48:43

                                  mlíčnák >> Tak za 10) bez vaječňáku ani ránu :-)

                                    welbin - Profil | Ne 1.12.2013 18:46:34

                                    Pike >> Pájko tak jo recese před Silvestrem,. proč ne,ale co to vázání,to asi bude mazec:-))
                                    kdo to četl včas- musel jsem si rozsvítit,abych viděl na klávesnici

                                      mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:41:32

                                      jehla >> Co je démonického na žbrni za 90 háků ? Tím zapíjajů místní borci borax :-) Jen už ta kombajnérka trošku podražila :-) Co jim zbylo ? Furt ty "kamoše v rudém hávu " volí , voli ....

                                        mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:38:07

                                        Tykev 2 >> Za 9 je už slivka :-)

                                          Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 18:38:06

                                          Filip00 >> No tak to je tam u vás levný...ale to není z CHs?Japanovitej je hezkej..já mám všechny až na havanu tu si budu v nejbližší době pořizovat :-)Bude zajímavá i na to vázání mušek...

                                            Červené karty: sliver, TI