Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Tykev 2 - Profil | Ne 1.12.2013 18:31:53

    Já jsem na sladký,vaječňák božkov za 9) :-)

      Tykev 2 - Profil | Ne 1.12.2013 18:28:49

      Ledňáček (Iceman) >> Díky :-)

        Filip00 - Profil | Ne 1.12.2013 18:27:03

        Gedžitka Pett >> oni prodávají samečky za 500 normálně ale samičky podle barvy, náš je japanovitý

          jehla - Profil | Ne 1.12.2013 18:21:23

          dávám 2 a 7, občas studenou 8 nebo červenou démonickou malinovou limonádu..:-)))

            mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:19:34

            kunnan >> No já taky ale nemám na to cimru :-( V létě u vody :-)

              kunnan - Profil | Ne 1.12.2013 18:17:27

              mlíčnák >> Já to neschovávám jak je rok dlouhej. Vážu průběžně furt.

                mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:16:22

                kunnan >> Mám ale nevážu včíl . Nechce se mi to roztahovat .

                  kunnan - Profil | Ne 1.12.2013 18:13:54

                  mlíčnák >> nemáš :-)

                    Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 18:13:47

                    Pike >> Přidala bych slivovičku :-)

                      mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:13:45

                      ZN >> Tu si teď ordinuju ale nevážu momentálně , tak se nepočítá :-)

                        mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:12:30

                        kunnan >> Kua su lump bo mám o jedno víc :-)

                          ZN - Profil | Ne 1.12.2013 18:12:04

                          Pike >>
                          9) slivovice

                            mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:11:36

                            Pike >> To je ošemetné :-) Dávám za 1,2,7 a 8 :-)

                              kunnan - Profil | Ne 1.12.2013 18:11:03

                              Pike >> 2,7,8 + 9-slivovici

                                mlíčnák - Profil | Ne 1.12.2013 18:10:01

                                welbin >> Co třebas " legálnost" ponechání si PO neb Li ? Velmi choulostivé :-) Výsledky by mne vcelku zajímaly .

                                  Pike - Profil | Ne 1.12.2013 18:09:09

                                  welbin >> tak já to zkusím. Návrh ankety je:

                                  Při vázání mušek pijete:

                                  1) Víno
                                  2) Pivo
                                  3) Single malt whisky
                                  4) Cognac
                                  5) Rum
                                  6) Vodku
                                  7) Kafe
                                  8) Čaj

                                    Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 18:08:02

                                    Filip00 >> No hezký to potěší...tak to je sVp když stál tolik né?Jo za Tu levnější cenu jdou taky koupit ale člověk si nemůže být jistej že dostane co chce...:-)

                                      Filip00 - Profil | Ne 1.12.2013 17:57:08

                                      Gedžitka Pett >> ne, je to kluk co byl koupen jako samička za 900 a stovečka dýško, takže jsem vyplázl litr za teddyho co by stál 400 - 500 a ještě se musel nechat kastrovat. Když ho neškrábeš na hlavě tak hodinu denně, vyčůrá se mi na plovoučku, někdy si říkám, že nemám ledvinový pás:-D

                                        Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 17:51:40

                                        Filip00 >> No teddy určitě né...králíci jsou blbý všežravci sežerou vše co se jim dá at to smí nebo né takže by za chvíly chcípl..není králík jako králík.Ale to je na tobě jestly ho ostříháš nebo né...jestly ovšem ho nemáš na výstavy :-) Já je chovám už tak 10 let a mám svojí CHs ale mám je na chov či výstavy nebo taky na mazlíky...ted mi asi budou i sloužit s chlupama :-)A myslím že teddy který stojí kolem 1000Kč asi neběhá jen tak někde sám po světě...:-D

                                          Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 17:44:51

                                          welbin >> Jo začít vázat bych chtěla je to kouzelný co ze všeho vzejde..nemuškařím na to mám eště čas...Ale je fakt že muškařina má něco do sebe :-)

                                            Červené karty: sliver, TI