Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 17:41:32

    Gedžitka Pett >> to mu se mi nechce věřit je to vyšlechtěnej králík, neběhal by jinak po světě

      Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 17:33:51

      Dámy a pánové,zkuste na příští týden další téma na anketu,ať v tom mimo Vlastce nejsem sám, díky

        Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 17:30:09

        Gedžitka Pett >> nechceš začít vázat, dámy mívají daleko šikovnější ručičky na jemnou práci,než chlapi,muškaříš ? Jest-li-ne zační- máš pro to evidentně vlohy:-))
        A koukl jsem se - na Řece řek-bydliště, to není špatný začátek-ale těžký

          NGedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 16:29:09

          Mám chlupy i ze satén králíka ty jsou moc pěkný...jenže akorát moc nepelíchají jelikož mají saténi moc kvalitní srst je jinak stavěná než u běžného králíka nebo teddy.

            NGedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 16:22:14

            Filip00 >> Né že by mu to ublížilo,ale reguluje si chlupama teplotu :-)

              NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 1.12.2013 16:17:58

              Tykev 2 >> pěkné mušky.

                Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 16:16:31

                Tykev 2 >> hezký kočáčci :-) a nejvíc se mi líbí,že ještě na "mokrou" už to vymírá:-(
                Sice králík hodně zplihne ve vodě,ale má pohyb

                  NTykev 2 - Profil | Ne 1.12.2013 16:06:03

                  Gedžitka Pett >> Z bílého dělám křidélka mokrých much:-)

                    NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 15:04:47

                    Gedžitka Pett >> proč by se neměl stříhat,

                      NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 15:04:10

                      medvěd >> a dlouhej chlup nebo ti to je jedno, a rozdělené barvy a nebo mix

                        NGedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 13:58:13

                        welbin >> No skusím se někde pozeptat kdo by to nechtěl :-)

                          NGedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 13:55:33

                          Filip00 >> Teddí by se stříhat neměl stačí ho vyčesat a chlupů je jak nas... :-)

                            Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 13:55:30

                            medvěd >> dělal jsem generální úklid - mám pytel chlupů ze samojeda,chceš poslat - je bílý,vyčesaná zimní srst dutá s hezkým leskem,zejména ve vodě po namočení, po odmaštění bezva chytá barvy.

                            Nabídka platí i pro ostatní,má toho dve tašky-ale nevyprané, nebarvené,rád Vás podělím

                              Nmedvěd - Profil | Ne 1.12.2013 13:54:13

                              Filip00 >> to víš že ano.Vyzkoušíme

                                Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 13:52:23

                                Gedžitka Pett >> Tak to udělej,zájemce určitě najdeš

                                  NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 13:52:15

                                  medvěd >> chceš dovézt? dnes jsem ho vošmikal

                                    NGedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 13:51:24

                                    welbin >> No já si myslela že na streamery budou možná dobrý...mám těch králíků tolik,že ty chlupy můžu prodávat :-D

                                      Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 13:48:15

                                      medvěd >> Byl by z toho i hezký dubbing na nymfy

                                        Nwelbin - Profil | Ne 1.12.2013 13:45:25

                                        Gedžitka Pett >> Jejky a jak,třeba takhle,přírodní černý,přírodní bílý,barvený,trošku fleše a očka
                                        Ten Tvůj je na steamery úžasný,nemám,ale ta délka chlupu dovoluje hodně

                                          NFilip00 - Profil | Ne 1.12.2013 13:44:21

                                          Gedžitka Pett >> mám stejného:-D

                                            Červené karty: sliver, TI