Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    medvěd - Profil | Ne 1.12.2013 13:43:16

    Gedžitka Pett >> dá.Tohle je dokonce pěkná barva

      Gedžitka Pett - Profil | Ne 1.12.2013 13:29:22

      Dá se vázat i z chlupů teddy králíků?Mám i jinak zbarvené :-)

        Mates PB - Profil | Ne 1.12.2013 12:14:55

        Royale with Cheese 3 >> jj, Hends.

          jehla - Profil | Ne 1.12.2013 10:04:40

          zetfly >> ještě to přijde, já kdysi při první výpravě za lososy chytil cílovou ryb(k)u až 20 minut před odjezdem po týdenním pobytu, dramatičnost a překvapení k rybařině patří...a k muškařině tuplem..:-)))

          Držím palce, bamboo dostane zatěžkávací zkoušku...:-))

            zetfly - Profil | Ne 1.12.2013 10:00:04

            jehla >> Kontakty som mal tri. Bohužiaľ všetky som pres...., respektíve prišli v nepravú chvíľu. Počas jedného som fotil panorámu za sebou a pri dvoch prišiel záber v momente keď som začal sťahovať šnúru, takže útok ryby skončil len na vlajúcom chvoste strímra mimo háčik :-(
            Ale aj tak to považujem za úspech. Koľkokrát som v minulosti rybu ani nezahliadol, nieto ešte záber.

              jehla - Profil | Ne 1.12.2013 9:54:05

              zetfly >> už se nějaká hlavaňa zakousla? Nebo se aspoň šla podívat zblízka?

                zetfly - Profil | Ne 1.12.2013 9:52:17

                Zdravím,
                v týždni dorazila surovina na dlhé strímre, tak tu sú prvé experimenty s farbením i prvý výtvor. Dopijem kávu a kráčam ho vyskúšať.

                  Tykev 2 - Profil | Ne 1.12.2013 8:45:10

                  iwanhoe >> Pššššt .-)

                    iwanhoe - Profil | Ne 1.12.2013 0:35:31

                    Tykev 2 >> maj dlouhý nožičky, děsně dlouhý .. asi právě proto je na Ohři žraly jako pominutý .-)
                    ale to oni nevědí, takže to vostříhej, převaž .. a brát to pak nebudou a bude klid .-)

                      Royale with Cheese 3 - Profil | Ne 1.12.2013 0:33:35

                      Mates PB >> ty prdele jsou z lamety ? Vypadá to moc pěkně.

                        Mates PB - Profil | So 30.11.2013 21:19:35

                        welbin >> no jasně.

                          welbin - Profil | So 30.11.2013 21:06:15

                          Mates PB >> moje vnučka vázla pro druhého dědu z Moravy -je taky muškař red taga-je to dětská práce ? :-)

                            Mates PB - Profil | So 30.11.2013 20:39:21

                            Stopař >> Mouchy s podílem dětské práce.To je normální už i v čechách.

                              welbin - Profil | So 30.11.2013 20:33:48

                              Royale with Cheese 3 >> Jj,mám i pár pírek z Hoffmanů,a pod,tak jsem plně pro dvorek i když mi nevěřili,že mám zrzavého grizzly-přiroda je mocná čarodějka

                                Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 20:31:45

                                welbin >> hlasoval jsem pro dvorek.

                                  welbin - Profil | So 30.11.2013 20:30:53

                                  Royale with Cheese 3 >> Pane kolegu znám,o skalpech jsem nevěděl-znám jej z belly boat cupu,je to moc fajn pán

                                    welbin - Profil | So 30.11.2013 20:30:25

                                    Vlastec >> máš to v anketě,díky za podnět:-))

                                      welbin - Profil | So 30.11.2013 20:28:59

                                      Royale with Cheese 3 >> je mi líto,nevěděl jsem

                                        Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 20:26:25

                                        welbin - >> dr. Zachar z Velké Bíteše prodává perfektní skalpy. Nejsou z šlechtěných kohoutů, ale ani ze dvorku a už vůbec ne z Indie. Jsou to kohouti běžných plemen, ovšem speciálně chovaní za účelem skalpování pro muškařské účely. V anketě taková položka bohužel chybí.

                                          Stopař - Profil | So 30.11.2013 20:25:16

                                          Mates PB >> Hm,frajerka.Já mám co dělat navázat deset mušek po sobě a ona váže deset najednou.To má deset svěráčkú desetkrát víc bobin deset párů rukou ...................

                                            Červené karty: sliver, TI