Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NFilip00 - Profil | So 30.11.2013 20:23:04

    Mates PB >> tak takto jo:-)

      NMates PB - Profil | So 30.11.2013 20:22:46

      Stopař >> To váže po deseti najednou.

        NLaMa1 - Profil | So 30.11.2013 20:21:33

        Mates PB >> co to mas za cernou nit? to by se hodilo na pakomary :) je to jeste lakovane?

          NStopař - Profil | So 30.11.2013 20:16:57

          welbin >> Těch patentek mám též plnou krabičku. :-)

            Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 20:15:24

            Stopař >> Moc hezká,ta patantka od Matese mi poněkud připomíná amarouny,že by příští směr na další rok??

              NStopař - Profil | So 30.11.2013 20:12:21

              .

                NStopař - Profil | So 30.11.2013 20:11:33

                Mates PB >> To váže přez kopírák ?

                  Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 20:06:45

                  Mates PB >> Matýsku SDP/ne social demokratische partei/ ale si děláš pr.el.
                  Beru

                    NFilip00 - Profil | So 30.11.2013 19:59:28

                    Mates PB >> dokaž:-)

                      NMates PB - Profil | So 30.11.2013 19:57:55

                      Filip00 >> je to patentka, můžu to dokázat.

                        NFilip00 - Profil | So 30.11.2013 19:55:19

                        Mates PB >> tohle není patentka, ale věnec špekáčků

                          NZN - Profil | So 30.11.2013 19:49:05

                          Mates PB >>
                          když jsem začínal, tak jsem je vázal taky :-)

                            NMates PB - Profil | So 30.11.2013 19:42:02

                            A ještě dám patentku, vážete patentky, ne?

                              NMates PB - Profil | So 30.11.2013 19:40:50

                              Pche, já je dám za Vráťu, když má ten špatnej signál...


                              Made from Flowerskullie

                                Nmlíčnák - Profil | So 30.11.2013 19:38:39

                                welbin >> Už sem to našel :-) Kostlín .

                                  Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 19:34:17

                                  Royale with Cheese 3 >> Jj,Jehla je typický,začne u Dendrobeny a skončí u Lepisosteacea netušil jsem že i Ty kolego :-)a teď hledejte na Google :-)))

                                    Nbubulák - Profil | So 30.11.2013 19:27:01

                                    Royale with Cheese 3 >> vždyť to nic nežere

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 19:26:58

                                      welbin >> nemám foťák; a navrch jsem doma mizerně pokryt signálem... A krom toho, já vážu jen tajný mouchy.

                                        Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 19:24:47

                                        Royale with Cheese 3 >> šmajrápanno ,trhněte si už s tím Neználkem:-)Nechtěl bys poslat mušku?

                                          Červené karty: sliver, TI