Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 19:19:29

    Stopař >> Sirupčík je děsně tajnej. Nikdo nesmí Sirupčíka vidět, ani vyslovit jeho jméno. Něco jako Voldemort nebo senátor Palpatin.

      NStopař - Profil | So 30.11.2013 19:06:29

      Royale with Cheese 3 >> Tabu je je snad jen pupa,nebo i sirupčík ?

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 19:00:56

        Stopař >> ty vo.e, Sirupčík !!!!

          NStopař - Profil | So 30.11.2013 18:51:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          .

            Njehla - Profil | So 30.11.2013 18:46:58

            Stopař >> pes mi taky napad´, kdoví, jak to vypadá v troubě..:-)))

              NStopař - Profil | So 30.11.2013 18:45:23

              Mates PB >> No vypadá to jako uši ze psa ale jak to tu čtu tak je to asi sika.

                NMates PB - Profil | So 30.11.2013 18:24:01

                Royale with Cheese 3 >> No já si vážím, že si mi ho prozradil a ukázal jak to použít. Já si to moc dobře pamatuju.

                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 18:15:32

                  Mates PB >> je to tak, jen málo materiálů znamenalo zásadní převrat ve vázání: polypropylénový káblik, CDC, SRS, tungsten, fleše a ucho siky :-)

                    Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 18:10:58

                    Mates PB >> krásný chlupy, nemám-ale nevadí mi to,já moc málo dubuji,radši pírka :-))

                      NMates PB - Profil | So 30.11.2013 18:06:00

                      Royale with Cheese 3 >> Votomalevůbecžádná.

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 16:58:53

                        welbin >> je to škorec obyčajný.

                          N1Mara - Profil | So 30.11.2013 16:17:25

                          welbin >> Tu samou mám ještě v šedivé , tu žrali jen tloušti a jeseni :-)

                            Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 16:15:14

                            1Mara >> Jj,černou a zelenou parmy rády

                              N1Mara - Profil | So 30.11.2013 16:14:04

                              welbin >> Jedna děsně tajná , taky , ale zkušební , už se na to chytla pěkná parma :-)

                                Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 16:05:39

                                Vlastec >> škorec určitě není vodní, až klika 54 přijede domů,zkusím,jest-li některou "špačkovku" má - váže je moc hezky, je na zakončení a dneska asi bude celkem nepoužitelný,je tam slušná banda muškařů - na Ohři,a křidélka nejsou z výřezů,ale z drobných pírek z krku :-))

                                  Nwelbin - Profil | So 30.11.2013 16:00:22

                                  Tak zase jedna moucha,aby se tu jen nepovídalo - německý vzor - arthofer - nymfa střechatky
                                  zajímavé je, že originál,nymfa má barvy obráceně-světlé tělo,tmavou hruď
                                  háček TMC 100 12,štěty a nožky bažant, zadeček pštros,hruď-barvený pštros

                                    Njehla - Profil | So 30.11.2013 13:51:13

                                    Vlastec >> Vinaři údajně tvrdí, že přijíždějí zpravidla autobusem, aby nebyli unaveni a mohli pořádně zaškodit. Kulomet prej je málo...:-(((... jedině napalm...

                                      Nmlíčnák - Profil | So 30.11.2013 13:50:31

                                      Vlastec >> Si vem dovolenou :-)

                                        NVlastec - Profil | So 30.11.2013 13:41:14

                                        Royale with Cheese 3 >> K nám lérají na třešně a hrozny . Od té doby co jsem slíbil jednomu profi vazači , že mu je dodám , jsem je nepotkal . Přiletí když jsem v práci :-)

                                          Njehla - Profil | So 30.11.2013 13:38:51

                                          mlíčnák >> Nojo, ale tahle lítá lovit a škodit ke mně na rybníček, v tom se od těch ostatních dost (a negativně) odlišuje...vůbec jich tady v okolí je dost..a střelci starý a slepý..:-((( taky kdo by to pral do volavky..ačkoli, už jsem vyhlašoval prémii...:-)))

                                            Červené karty: sliver, TI