Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 13:38:45

    Vlastec >> zastřelil jsem jich vzduchovkou pro jistotu hned sedmnáct. Nebyl jsem tenkrát ještě schopen odhadnout spotřebu. Poté, co jsem zjistil, že těch 17 párů letek stačí jednomu vazači cca na 510 let vázání, 16 jsem spálil.

      mlíčnák - Profil | So 30.11.2013 13:36:27

      jehla >> :-)))))) :-))))) Volavek je opravdu hodně :-( Bobrů ještě víc :-((

        Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 13:36:26

        jehla >> kábliků mám kompletní portfolio, originálních Made in (Czecho)Slovakia. KOneckonců, bylo to to jediné co se dalo v roce 1989 na muškaření v krámu koupit. Nepohrdám, ale nepotřebuju.

          jehla - Profil | So 30.11.2013 13:29:59

          Royale with Cheese 3 >> Origoš kábliky furt mám, ačkoli hodně jich ubylo, podaroval jsem kamarády..tys jimi na MKKV pohrdal, já z nich vážu rád, jiní si radostně chrčeli...škorca jebem, volavku tu mám pořád u rybníka, ale je asi neprůstřelná...slovník taky používím, posledně jsem jím zabil na dvě rány docela trofejní myš těsně u PC..:-))) Můžu dát slovník do čistírny, nebo to mám spíš nechat? Nevypadá to zle, je teď takovej..no, budí drobet respekt, což u slovníku nebejvá zvykem..:-)))

            Vlastec - Profil | So 30.11.2013 13:29:54

            1Mara >> No asi dostanu také nadáno , ale já se nebóoojííím

              Vlastec - Profil | So 30.11.2013 13:28:41

              L.Č. >> Mají dávno vyšpekulováno jinak by tohle nepustili do světa .-)

                Vlastec - Profil | So 30.11.2013 13:27:59

                Royale with Cheese 3 >> Škorec asi nebude vodní , je to špaček a těch je až než :-)

                  L.Č. - Profil | So 30.11.2013 13:27:10

                  jehla >> však závodníci zase něco nového vyšpekulujou...,jo a moc toho nepamatuju,začal jsem později,ale začal a jsem unešen,je to nádhera.

                    Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 13:24:34

                    jehla >> taková olivová jepice s kridielky z výrezov z letiek škorca, ta je nenahraditelná. Co nám ovšem dalo s kámošem práce, než jsme toho skorce vodního sehnali. O polypropylénovém kábliku ani nemluvě... Od té doby vždycky používám slovník.

                      jehla - Profil | So 30.11.2013 13:19:30

                      L.Č. >> no, CDC je pohodlná a fungující věc, ale taky se to vokouká...a ještě nám budou skalpy a srpky dobrý..:-))) Pamatuješ, jak byly neodolatelný mosazný hlavičky? :-))) Nic netrvá věčně..

                        Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 13:18:52

                        L.Č. >> to je dobrá moucha, ale taky stará věc. Vznikla asi v době CDC nedostatku. Taky jsem ji dělával.

                          L.Č. - Profil | So 30.11.2013 13:16:41

                          jehla >> snad ne.Spíš je tam jednoduchá suchá z cdc,možná někdo začínající ušetří dukáty za skalpy a zjistí,že s pytlíčkem cdc nadělá parády až až.

                            mlíčnák - Profil | So 30.11.2013 13:16:30

                            jehla >> JJ dobrá sranda :-))

                              jehla - Profil | So 30.11.2013 13:07:16

                              L.Č. >>a zase další profláknutej sirupčík, co? :-))) To bude řevu..:-)))

                                1Mara - Profil | So 30.11.2013 12:59:14

                                jehla >> Hlavně ten chrostík je nej a top ! :-)))))))))))))

                                  L.Č. - Profil | So 30.11.2013 12:58:56

                                  Dnes jsem zjistil,že monfish má nové stránky a pěkně zpracovaná vázací videa.Možná to někomu pomůže.http://monfish.cz/videa-vazani-musek

                                    jehla - Profil | So 30.11.2013 12:58:20

                                    1Mara >> tak to je hanba, je to super, myslím, že i medvěd ocení..:-))) Já vyrábím prak (u starýho zpuchřely gumy), volavka se vrátí..a už to nebude o pár peříčkách, matic je dost, i kuličky z ložiska jsem našel! :-))

                                      1Mara - Profil | So 30.11.2013 12:57:20

                                      jehla >> Ty z toho máš radost a já když jsem tohle minule sem hodil Welbinovi , tak mě zato málem pokáral , že si z něho dělám prdelky :-))

                                        jehla - Profil | So 30.11.2013 12:55:07

                                        Vlastec >> Nwmá chybu!!! Nejlepší zářez dne!! Medvěd, suchej chrostík a zlej kapr!! Prostě dokonalost, staženo, uloženo! Díky, klidně si kopej do bigbítů, tímhle jsi mi udělal radost a moc zpříjemnil sobotu..! :-))

                                          Červené karty: sliver, TI