Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 11:16:02

    Mates PB >> moc pěkná moucha, fakt že jo. To víš, sika je sika....

      Mates PB - Profil | So 30.11.2013 10:09:00

      Tykev 2 >> já myslím že je to velká suchá, ryby mi žraly horší věci...

        Royale with Cheese 3 - Profil | So 30.11.2013 9:13:49

        Tykev 2 >> příšerně dlouhý !!! Ale stačí vzít nůžky a sestříhat je.

          medvěd - Profil | So 30.11.2013 8:46:29

          kunnan >> ani náhodou,Vltava skoro pod ledem,sněhu jak ve Skandinavii,ale něco jsem chytil,to zase jo

            ZN - Profil | So 30.11.2013 8:31:31

            airfish >>
            určitě, pokud rybu dokážeš trošku přisrat, tak ji chytíš na kde co.

              kunnan - Profil | So 30.11.2013 8:25:33

              medvěd >> tak co v ananasech ? pasů ?

                medvěd - Profil | So 30.11.2013 8:23:16

                airfish >> jestli myslíš toho tvora s ploutvema tak to určitě.Tu chytíš i na vajgla.Myslím,že to plavat budeale divně

                  Tykev 2 - Profil | So 30.11.2013 7:56:34

                  jehla >> Já vim, kratší už kurňa nemam:-)))

                    jehla - Profil | So 30.11.2013 6:34:54

                    Tykev 2 >> sakra dlouhý..:-))) tělový i věneček..:-))))

                      airfish - Profil | Pá 29.11.2013 23:05:47

                      ZN >> Máš pravdu, že to bude plavat prapodivně. Ale troufám si říct, že bych na to rybu chytil:)

                        sfox - Profil | Pá 29.11.2013 21:18:14

                        Tykev 2 >> Tak ti nevím nemáš moc dlouhé nožičky? ))))

                          ZN - Profil | Pá 29.11.2013 21:09:58

                          Tykev 2 >>
                          nijak ti to neberu. Ať si každý chytá na co chce.

                            kunnan - Profil | Pá 29.11.2013 21:05:40

                            Tykev 2 >> ale má :-)

                              Tykev 2 - Profil | Pá 29.11.2013 21:01:10

                              ZN >> Nemáš pravdu! :-)

                                opltik - Profil | Pá 29.11.2013 20:59:34

                                ZN >> když sem vázal svou první mušku z úplně obyč materiálu,(obyč nit, slepice peří, a kohout peří), rybu sem na to chyt taky a radost byla velká, každej něco zkusí :-) chybama se člověk učí :-)))

                                  ZN - Profil | Pá 29.11.2013 20:53:38

                                  opltik >>
                                  proč ne? Ať si do vody hodí každý co chce. Já bych se třeba na to vykašlal. Neviděl bych to, myslím, že by to blbě plavalo, asi by se to různě točilo, a tak.
                                  Ne, že bych něco podobného kdysi nezkoušel. Ale fakt jen hodně krátce:-)

                                    opltik - Profil | Pá 29.11.2013 20:49:01

                                    ZN >> prostě se mi líbí a určitě bych to do vody skusil hodit. :-)

                                      ZN - Profil | Pá 29.11.2013 20:47:37

                                      opltik >>
                                      co tě k této úvaze vede? :-)

                                        opltik - Profil | Pá 29.11.2013 20:30:47

                                        Tykev 2 >> i kdyby byly dlouhý chytatelný sou určitě

                                          Tykev 2 - Profil | Pá 29.11.2013 20:03:59

                                          A hlavně mi neříkejte že mám dlouhé nožičky:-)))

                                            Červené karty: sliver, TI