Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    welbin - Profil | Pá 29.11.2013 18:24:12

    potvůrka na poslední den-ale já ji zapomněl doma:-(
    Rozenec alá hoflandka

      jehla - Profil | Pá 29.11.2013 10:44:32

      medvěd >> na mínus dvou to jde, nám se tenkrát ochladilo na poslední den, ale až takovej brutál to nebyl...ale ledy u břehu j..:-))) Jak to mrzne ve vočkách, je zle...šup tam večer tu svěženku...

        Parma♥ - Profil | Pá 29.11.2013 10:22:51

        medvěd >> Děkuji. Od tebe si toho vážím. :o)

          dantex - Profil | Pá 29.11.2013 10:11:07

          Mates PB >> letos jsem tam byl asi 10x, ale u lipana jsem se přes 40 nedostal. Jen 1x u PP.

            medvěd - Profil | Pá 29.11.2013 9:25:36

            jehla >> ani ne,večer sněžilo a bylo minus dva,Už jsem tady chytal i při minus 13

              jehla - Profil | Pá 29.11.2013 9:21:59

              medvěd >> není tam kosa? Vloni docela byla...ale i tak docela závidím, já už se asi nevyhrabu..:-))) Svěženku za mě, jo? :-))

                medvěd - Profil | Pá 29.11.2013 8:24:29

                Parma♥ >> pěkná muška

                  Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 23:21:24

                  medvěd >> Prosim tě Petře, tak se hlavně dobře oblíkni a do těch posranech ananasů radši nechoď. Večer dej vědět jak si dopadl. Jestli bude 40+, tak mě nasereš.

                    Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 22:51:53

                    Ještě přidám moje úspěšné na mimopstruhovce. :o)

                      Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 22:39:44

                      Mates PB >> Nejsou bílé, mám jen fotoaparát v telefonu a nevyfotí to pořádně v barvě. Je to přírodní maska zajíce.

                        LaMa1 - Profil | Čt 28.11.2013 22:33:01

                        Parma♥ >> zkus teda pouzit odrane oko pava ;) nevim mozna se mi to jen zda ze je to tluste, mozna fotak klame... jen se mi to tak zda...

                          Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 22:32:34

                          Parma♥ >> mě ty chlupy přijdou bílý.

                            Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 22:25:00

                            LaMa1 >> Pod tělíčkem je jen dvouvláknová nit a tělíčko je z odraného pštrosa, ne z páva. :o)

                              Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 22:22:09

                              Mates PB >> Ano, to jsou ty nožičky.

                                Tykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 22:08:19

                                Mates PB >> :-))))

                                  Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 22:06:37

                                  Tykev 2 >> to je mrtvá pupa který se zasek zip a utonula napůl svlečená.

                                    mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 22:06:12

                                    Mates PB >> Chudák Emrojko :.)) Taky lepil oči :-)

                                      Tykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 22:03:45

                                      Mates PB >> Nevim co to je ale moc se mi to líbí, čupr.

                                        Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:59:03

                                        dělám si dubing z veverky, zaječí masky a z ucha siky, mám ho moc rád a často ho používám. Tady je vidět.

                                          Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:56:13

                                          Parma♥ >> ten zajíc to jsou ty nožičky?

                                            Červené karty: sliver, TI