Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:55:37

    Tykev 2 >> ten je z ohře, mám ho schovanýho, dostal jsem od Alfy.

      NLaMa1 - Profil | Čt 28.11.2013 21:54:48

      Parma♥ >> mozna se mi to jen zda ale neni to telicko takove nejak moc tluste? zkus ubrat ono jak se rozsiruje odrane pavi oko tak se i pridava pomalicku na tlousce telicka a vypada to lip... neni pak trebas tvarovat telicko niti... tu hlavohrud zkus z CDC do smycky nebo nozicky z kohouta jako parachute... tak bych to vazal ja ale ja tomu moc rozumim, stale se ucim...

        Nsfox - Profil | Čt 28.11.2013 21:53:39

        Mates PB >> Twl,ten je povedenej ,ale myslím že hák pod něj nedáš.))
        Si ho dlouho prosil než ti sedll na svěrák.))

          NTykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 21:53:36

          Mates PB >> A háček do něj bodneš aš u vody, co.-)

            NParma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 21:50:34

            medvěd >> Tak tady jedna opravená. Materiál je přírodní maska zajíc.

              NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:48:20

              Tyhle moc nevážu, ale někdy mě to chytne....

                NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:46:08

                mlíčnák >> Vole voči jako takový musíš očistit z lepivé strany technickým benzínem, a pak to nalepíš epoxidem, nebo vteřiňákem. Epoxid je lepší.

                  Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:43:52

                  medvěd >> Čím lepíš ty oči ?

                    NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:43:12

                    medvěd >> Jako máš to parádní, ale kdyby si mi nabídl krabku ať si vyberu, tak tohle by to nebylo.

                      Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:42:17

                      Mates PB >> víš že to nejde

                        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:41:19

                        medvěd >> Pěkně uvázaný, dej něco chytacího.

                          NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:40:58

                          Tykev 2 >> Pěkně uvázaný.

                            NTykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 21:40:17

                            Mates PB >> Pochvala a od tebe, toho si vážim. Díky:-)

                              Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:39:04

                              mlíčnák >> co tohle?

                                Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:36:47

                                medvěd >> Ty to bereš ináč . Já potřebuju 4-6 kousků rychle lapnůt na sumy jak dojdu z práce . Jako nástražku . Už sem aspoň " dostal rozum " a nedržím se řádu . Nepoužitelné pouštím . Podmírové a nadmírové .

                                  NTykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 21:36:26

                                  Můj nej Bobeš.

                                    Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:35:05

                                    medvěd >> Ani vláčkařom moc nešly ty pukací voblery . Proto hladinovky nechytám .

                                      Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 21:34:19

                                      mlíčnák >> :-))

                                        Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:33:49

                                        mlíčnák >> tloušť na mušku je vyšší dívčí.Nádherný chytání

                                          Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:32:25

                                          opltik >> Na tlůště je nej třešňa . No moc muškařské to není . Pár i stovek ročně sem jich měl ... No čistil sem pstuhovku a pak šli na bojku :-)

                                            Červené karty: sliver, TI