Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    welbin - Profil | Čt 28.11.2013 21:32:17

    medvěd >> Taky je mám v krabce,používám jako Ty srnce a pak ještě bílou-zs sobích zimních chlupů
    Poprvé jsem je viděl u Milana Jenče

      medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:31:26

      Parma♥ >> přírodu

        Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 21:30:52

        medvěd >> A je jedno, jakou barvu chlupů? Nebo radši nějakou přírodní?

          medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:29:23

          mlíčnák >> jj,je to špunt

            mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:28:39

            medvěd >> Tu by naši vychcaní nechtěli .Hladinovka ?

              medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:28:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Parma♥ >> zkus místo tý uměliny do hrudi dát jen pár chlupů ze zajíce nebo cdc do smyčky

                Parma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 21:25:57

                Tady teda nová, dle vašich rad bez nožiček. :o)

                  medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:25:06

                  Mates PB >> jsm tady na dva dny

                    opltik - Profil | Čt 28.11.2013 21:25:00

                    mlíčnák >> já myslel třeba tlouště apod. já též zatín jen na MP ale příští rok je to jasný, ty pstruhovky sou úžasný klid a hezká příroda samo ryby tam taky

                      medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:24:34

                      mlíčnák >> tady máš bolenovku

                        Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:23:15

                        Tykev 2 >> krásná nymfa.pěkně uvázaná.

                          Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:22:18

                          medvěd >> Já pudu zítra taky, a v sobotu jdem s Mončou zakončit sezonu.

                            mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:20:21

                            opltik >> No upřímě bolen to moc neumí :-( Chytám dost často MP . Pstruhovek tu moc nemaje :-((

                              medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:20:14

                              Mates PB >> ležím v Penzionu pár metrů od Soumaráku a těším se na zítřek

                                opltik - Profil | Čt 28.11.2013 21:15:26

                                mlíčnák >> u mě suchá vítězí, ten adrenalin když to ryba bere z hladiny, bomba

                                  Tykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 21:15:08

                                  Tak těm říkám všudesmrt.

                                    Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:14:06

                                    Já vim, že všichni vážete jak o život, ale já jsem právě dovařil luxusní uzenej hovězí jazyk, dal jsem si k tomu francouzkou hořčici a je to fakt výborný

                                      sfox - Profil | Čt 28.11.2013 21:13:36

                                      medvěd >> JJ.moc krásnej buzerant.)

                                        Mouchys - Profil | Čt 28.11.2013 21:13:27

                                        medvěd >> Skláním se, až k zemi MISTŘE, krásná práce opravdu...

                                          mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:11:33

                                          opltik >> Mám to opačně jako přeškolený vláčkař . Začínal sem Hauzrofkana na olovu a postupně přešel na ludry , nymfy . Se suchů zápolím :-( No a pstruhovů povolenku sem si vzal jen kvůli nachytání nástražních jelců za plotem na sumy :-)

                                            Červené karty: sliver, TI