Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:11:27

    medvěd >> Bomba, fakt pěknej.

      medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:07:41

      buzerant je taky fajn muška

        ulrisak - Profil | Čt 28.11.2013 21:07:33

        nymficka

          opltik - Profil | Čt 28.11.2013 21:07:13

          mlíčnák >> já se to učím stylem pokus-omyl, v mym okolí neznám nikoho kdo by vázal. já teda věřim víc suchý mušce a je to i hezčí když je vidět jak to ryba sebere, ale jen můj názor

            ulrisak - Profil | Čt 28.11.2013 21:06:28

            jeste s hlavickou

              Mouchys - Profil | Čt 28.11.2013 21:06:21

              LaMa a Mates PB: Dal jsem si tu práci a našel to video, pokud máte nějaké otázky obraťte se prosím na něj, asi s tím má zkušenost a proto to tak váže já to vyzkoušel a pokud se povede, tak to pojedu, ale ozkouším to až asi příští sezonu. :-)
              http://www.youtube.com/watch?v=uWv4459su8E

                ulrisak - Profil | Čt 28.11.2013 21:05:34

                Vazu cca 2 mesice a zacinal jsem taky bobsem, pote nymfama. Neprijde mi ze by byl bobes tezka moucha na vazani, sice vazu paskvily, ale chytaj

                  mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:04:56

                  medvěd >> No koment...

                    Mouchys - Profil | Čt 28.11.2013 21:04:39

                    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 28.11.2013 21:03:15 >> Budu rád. :-)

                      Řízek 5,21 - Profil | Čt 28.11.2013 21:03:15

                      Mouchys >> co se tyce toho g hooku,tak ja rozence na to vazu taky.jednou treba i neco vyfotim:)

                        mlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 21:03:11

                        opltik >> Až mi to kluci na sedánkách naučí budu je motat o sto péro :-) A hlavně budů víc ve vodě než v krabce :-)Věřím jim .

                          medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 21:01:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mates PB >> někdy se to povede

                            Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:01:13

                            welbin >> Ten mědvědův blešoun zasluhuje pochvalu skvělým zápisem, proporčně a barevně je to luxuska.

                              Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 21:00:17

                              welbin >> První mouchu z výra co jsem viděl byla suchá a vázal jí medvěd, proto je u mě výrovka prostě suchá moucha. Ale z výra vážu rád nymfí tělíčka, zvláště potučáci je mají rádi na určitých místech.

                                Tykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 20:59:30

                                Mouchys >> Hukáže se v SO.

                                  Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:58:50

                                  medvěd >> No jo, ale to ho máš předpisovýho.

                                    welbin - Profil | Čt 28.11.2013 20:58:08

                                    Mates PB >> O.K. tělíčko-matroš :-)))

                                      Mates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:57:54

                                      Protihroty = zákazník. Já fotim monče a sobě skoro všechny mouchy co vážeme.

                                        medvěd - Profil | Čt 28.11.2013 20:57:42

                                        Mates PB >> sem tam na ně chytám

                                          Tykev 2 - Profil | Čt 28.11.2013 20:56:09

                                          Mates PB >> Co je české to je hezké:-)
                                          Homoděje mám taky moc rád ale ten protihrot, no fujky:-)

                                            Červené karty: sliver, TI