Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NLaMa1 - Profil | Čt 28.11.2013 20:55:13

    Mates PB >> co ty pritihroty? :-D

    Mouchys: proc mas toho srnce pod perim a ne nahore na peri? Neslepi se ten srnrc po chvili koupani?

      NMouchys - Profil | Čt 28.11.2013 20:55:11

      Tykev 2 >> Já bych neřek, že anorektičky, já bych řek, že na lipany good :-)

        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:54:54

        welbin >> Výrovka je spíš suchá, nebudeme kazit medvědovi mouchu, stačí, že neni Ježíšek.....

          Nwelbin - Profil | Čt 28.11.2013 20:53:43

          Mates PB >> Výrovky?

            NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:53:18

            mlíčnák >> ty poslední nejsou ode mě. ty buzíci taky ne.

              Nwelbin - Profil | Čt 28.11.2013 20:52:47

              Parma♥ >> Jj,ale já bych to bral jako rozence-bez nožiček a hruď jemnější-jen můj názor

                NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:52:37

                ohřosmrti

                  Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 20:52:25

                  Mates PB >> A já bych se nebál ty jeho prdnůt do vody , Tvé též , moc pěkné .

                    Npírko1 - Profil | Čt 28.11.2013 20:52:06

                    Mates PB >> sem si nevšim sory

                      Nwelbin - Profil | Čt 28.11.2013 20:51:31

                      Tykev 2 >> adeptky na miss 2014:-))-anorektičky jedny,ale dobře volené barvy

                        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:51:24

                        Gigerovky

                          Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:50:13

                          mlíčnák >> a já se snažim naučit se je motat :-)

                            NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:49:52

                            pírko1 >> čti

                              NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:49:32

                              blešouni poslední doby.......homodějové

                                NParma♥ - Profil | Čt 28.11.2013 20:49:06

                                medvěd >> Je to podle předlohy, takže uvidíme. Přinejhorším půjdou nožičky pryč. :o))

                                  Npírko1 - Profil | Čt 28.11.2013 20:48:28

                                  Mates PB >> parada z čeho to važeš ??

                                    Nmlíčnák - Profil | Čt 28.11.2013 20:47:55

                                    opltik >> Neumím je motat ale mám je rád . Jako zas zcela vážně .

                                      Nmedvěd - Profil | Čt 28.11.2013 20:47:35

                                      Parma♥ >> je pěkná,jen ty nožky jsou divné

                                        NMates PB - Profil | Čt 28.11.2013 20:46:48

                                        Tykev 2 >> to se mi nelíbí, co tohle?

                                        Zajíček z českého pole, výr z českého lesa a kohoutek na štěty z českého dvorku.

                                          Nopltik - Profil | Čt 28.11.2013 20:46:22

                                          welbin >> sem chtěl ale matroš sem koupil jinak než sem měl, ale všeho do času :-)

                                            Červené karty: sliver, TI