(Jen) tři pruty

Kdyby jste si mohli vybrat (jen) tři pruty, bez ohledu na jejich cenu, které by to byly?
Autor diskuse: thym - Profil , 16.3.2013 muškaření - náčiní, doplňky

Nu.x.a. - Profil | St 20.3.2013 16:25:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

tak tedy jen tři 390,590,690

    NBaron 007 MC - Profil | St 20.3.2013 13:13:33

    Pan Slamáček >> Ja bych jel 3,6,9

      NTOKR - Profil | St 20.3.2013 7:48:21

      kubacarp >> v pohodě, ale jinak hezké klacky !

        NTOKR - Profil | St 20.3.2013 7:47:51

        jehla >>No tenhle rok nepamatuji a vlastně ani 20 let poté :-))
        Je mi jasné, že v té době jste zkoušeli co bylo po ruce...

          Nkubacarp - Profil | St 20.3.2013 7:11:06

          TOKR >> Nejdřív jsem si nevšiml že je to otázka o muškaření..

            Njehla - Profil | St 20.3.2013 7:03:47

            TOKR >> náhodou, u toho žlutýho proutku se dal naviják (nejlépe Zelená Příšera) umístit až dolů a už probíhaly pokusy o muškaření s bužírkou tmavě zelené barvy a návazcem Silon Planá podle Šimka...pamatuju to, poprvé na dvorku pod klepadlem, jen ten prut byl šedivej....plnej laminát...:_))) tuším...psal se rok 1967? :-)))

              NTOKR - Profil | St 20.3.2013 6:38:32

              kubacarp >> hm stará muškařská klasika a ten navijáček tokoz, to musel být muškařský vrchol... :)))

                NPan Slamáček - Profil | Út 19.3.2013 23:20:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                3,5,8 helios 2

                  Nkubacarp - Profil | Út 19.3.2013 21:28:44

                  Volil bych tyhle :D

                    Nrarach - Profil | Út 19.3.2013 21:24:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Sage VPS 486
                    Sage SLT 389
                    Sage TCR 590

                      Nu.x.a. - Profil | Út 19.3.2013 6:10:46

                      Baron 007 MC >> já myslel že tyhle šňůry jsou na lehké switch pruty ...

                        Nberlinan - Profil | Po 18.3.2013 21:22:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        nejake pruty mi rukama prosly a tyhle zustaly:
                        xplorer guide 8'6 #4
                        xplorer guide 9'6 #6
                        treti nemam a nemam ani adepta, mozna nejaky dh ve 12'6 #8/9

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 18.3.2013 20:54:32

                          mildas - Quinn >> tu šestku, tak byla super.

                            NYanek - Profil | Po 18.3.2013 20:51:07

                            mildas - Quinn >> Ty máš čas diskutovat o prutech? Nemáš mít náhodou jinou práci? Thyme promiň.

                              Nmildas - Quinn - Profil | Po 18.3.2013 20:45:39

                              Ledňáček (Iceman) >> nevím který, ale měl jsem ho ve 4 a 6. Čtyřku má, Myslím, LudaT a šestku mi zlomil VDV, když ji chtěl ZN koupit. Díly už nebyly :-(
                              Měl jsem ty pruty rád, jen my k ničemu nebyly.

                                NBaron 007 MC - Profil | Po 18.3.2013 20:13:19

                                u.x.a. >> Ale jo. Jde o to ze mam jinaci pruty na ty ruzne situace, ryby, prostredi atd. Kdyz ses na to ptal, tak vzhledem k tomu co uz mas mi prijde 5wt 9'6" zbytecne. Nicmene nejakej rozum me nikdy pred touhou nezacharnil.

                                Ten Sexyloops 5wt je na travnik s nejakou super long belly jako XXD, ED, RIO Gold tournament ci Barrio GT.

                                  Nu.x.a. - Profil | Po 18.3.2013 16:43:22

                                  Baron 007 MC >> a není to škoda nevzít ho na ryby,v dobách kdy se prakticky jiné aftma a délka nedala sehnat nikdo nic jiného nepotřeboval..

                                    Nmaro - Profil | Po 18.3.2013 16:42:50

                                    u.x.a. >> U mňa je práve takáto zbytočnosť najpoužívanejšia ...

                                      NBaron 007 MC - Profil | Po 18.3.2013 16:36:17

                                      u.x.a. >> Taky mi to tak furt prijde.
                                      To o cem pisu je 5wt 9'0" castovaci nastroj, ktery by se se mnou na ryby mozna nikdy nepodival.

                                        Nu.x.a. - Profil | Po 18.3.2013 16:24:13

                                        šumava >> :-))) já bych si vzal také tedy tři zlaté pruty o průměru 12 cm a délce 2,5 metru..