(Jen) tři pruty

Kdyby jste si mohli vybrat (jen) tři pruty, bez ohledu na jejich cenu, které by to byly?
Autor diskuse: thym - Profil , 16.3.2013 muškaření - náčiní, doplňky

Nšumava - Profil | Po 18.3.2013 16:20:39

kdybych si mohl vybrat jen tři pruty, vybral bych si jeden na plavanou, jeden feedrovej a jeden muškařák.
Ale pokud je v zadání bez ohledu na cenu, vybral bych si tři zlaté pruty. Pak bych se rozmyslel co dál :-)

    Nu.x.a. - Profil | Po 18.3.2013 15:40:38

    Baron 007 MC >> chtěl jsem 9,6 v 5aftma ale přemluvil jsi mě že je to zbytečnost..

      NG.Moolis - Profil | Po 18.3.2013 15:26:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      devítistopá pětka by mi asi stačila. S tou svojí jsem spokojen. I když se s tím leze blbě po potokách, ale co tam, v dnešní době. Značky neřeším, už to tady bylo mockrát.

        NBaron 007 MC - Profil | Po 18.3.2013 13:43:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Prut ktery chci zrejme uz mam. Nebo ho ma kamarad a ja mu ho zavidim.
        Pac abych po necem touzil, tak jsem to musel nekdy videt nebo s tim zachazet, eventualne o tom slyset.

        Kdyz us, tak bych rad zkusil: http://secure.sexyloops.com/shop/index.php?_a=produ​ct&product_id=2

          NŘízek 5,21 - Profil | Po 18.3.2013 12:05:48

          pupakpuvodni >> no, to bude tím, že cts dělá velkou škálu dobrejch blanků na francouze. tohle jiná firma prostě nenabízí.
          to není moda, to je přirozený běh věcí:-)

            NŘízek 5,21 - Profil | Po 18.3.2013 11:16:01

            čistě teoreticky bych u 996 mohl vyměnit za nějako u 896, loomis nativ run glx, sage z axis nebo ten one, na 896 toho salmona vyndám taky, o tunáčkovi v hrvatsku nemluvě:-)))
            navíc 996 se nedělá:-)

              NHolátko Josef - Profil | Po 18.3.2013 11:08:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak nad tím přemýšlím ... chytám Winston Ascent 386/4, Sage XP 490/4 a Orvis Helios 790/4 a kdybych si mohl vybrat, šel bych do jedné značky. Bohužel mám jen ohmataný Helios tak by to byly tyto kousky 386/4 Mid Flex, 590/4 Tip Flex a 790/4 Tip Flex.
              Ale protože život není jednoduchý, určiitě bych se snažil doplnit sadu o 696/4 Tip Flex a nechal bych si, díky klukům z KV, vlastní bambusák 4wt. Také je třeba mít v záloze něco těžšího na nějakou tu štiku a to jsem spokojen se Sage RPLXi 990/3 .... jako každá debata na téma prutů, tak i tahleta nebude mít konce ... :o)

                NMates PB - Profil | Po 18.3.2013 9:23:46

                pupakpuvodni >> Já to jako útok nebral, jen jsem trošku kontroval.........a pak si všiml cos napsal. :-)) Jako v pohodě.

                  Npupakpuvodni - Profil | Po 18.3.2013 9:22:31

                  ja vlastne netouzim po zadnem klacku . . ., z toho jiz jsem vyrost.

                    Npupakpuvodni - Profil | Po 18.3.2013 9:15:15

                    Mates PB >> to nebylo mysleno jako utok na tebe . . . to bylo jen konstatovani . . . a klacky nerikam ty po kterych touzim, ale ty co mam a chytam s nima, takze spesl pro tebe 8.6 stopy je super klacek na vse . . . 10 stopa trojka je na frantika, moc s nim nechytam, ale je to zkusebni klacek a predchudce 2v1, a nakonec tu mam 12.6 stopou petku, protoze jsem linej a nebavi mi na vetsi rece furt machat nad hlavou, takze lehouckej DH na takove to odpoledni chytani na vetsi rece . . .

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 18.3.2013 9:11:16

                      ZN >> a udělal jsi dobře, má se u mě jak prase v žitě :-)

                        Npupakpuvodni - Profil | Po 18.3.2013 9:07:12

                        ZN >> taky jsem se za komancu rozhodoval jestli Pazout nebo neco jineho . . .

                          NZN - Profil | Po 18.3.2013 9:06:54

                          Ledňáček (Iceman) >>
                          a já šulda jsem ti ho za hubičku prodal😄

                            NMates PB - Profil | Po 18.3.2013 8:59:31

                            pupakpuvodni >> Na co budeš mít 3 v 10ft? Ty nestor a propagátor klasického muškaření? Se mi zdá, že si trošku zdivočel...

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 18.3.2013 8:58:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sage RPL 9" v pětce, mám ho roky a nevidím stále důvod měnit, i když sem si zaházel novějšími modely. Je to mazel
                              TFO TiCr X signature 9" v sedmě, sedma je jen doplněk, ale i tak mě v týhle ráži sedí.
                              Nějaká delší čtyřka, tam to mám zatím otevřené, uvidíme letos :-)

                              PS. Hodnotím jen z toho, co jsem za těch pár let měl v ruce a sedí mě, Sci-fi ze světa drahých kousků vynechávám, nezajímají mě.
                              PS. nej prut měl Mildas, G. Loomis IMX, žádný jiný prut mě v ruce tak neseděl.

                                NMates PB - Profil | Po 18.3.2013 8:46:14

                                Vždycky je něco in, ale prut 8,6 v 5 to nebude. CTS je(u mě) in už 3-4 roky, něco na tom asi bude....

                                  NZN - Profil | Po 18.3.2013 8:32:47

                                  pupakpuvodni >>
                                  vždycky je něco in. Vzpomínǎš, jak frčel červený Pežot 405 na naftu

                                    Npupakpuvodni - Profil | Po 18.3.2013 8:16:55

                                    Aaa koukam na MRKu konci sagemanie a zacina klub CTS . . .

                                      NMates PB - Profil | Po 18.3.2013 7:47:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      3 pruty? A není to málo Antone Pavloviči? V životě už bych si nekoupil prut pod 9ft. Většinu situací zvládám 4 v 10ft je to dáno kde a jak chytám. Mám rád rychlejší pruty, takže tady bych to viděl na nějaké CTS - které zatím nemám. Jako další v pořadí by se mi líbilo něco lehčího v 5 v 10ft tady si myslím, že na stoják a na stojákové moře v DK s pěknou loudovací lajnou dostačující. S tímhle bych pokryl svůj možný akční rádius. Jako rezervní prut bych klidně snesl 9,6ft v 5.

                                        NTOKR - Profil | Po 18.3.2013 0:10:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        thym - >> Pro mě jsou to v současné chvíli tyto, popravdě bych ti tu rád napsal lepší pruty, ale zkušenosti s nimi nemám :-)
                                        Kola Salmon - Czech nymph - 9ft wt 2 - chytám s ním suchou a (pseudo) francouze na menších čistých říčkách
                                        Thomas&Thomas - Horizon - 9ft wt 4 - suchá na větší řece, nymfa na větší řece
                                        Vision - Extreme plus - 9.6ft - wt 7- jezero, řeka strýmr