- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
(Jen) tři pruty
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
Nmildas - Quinn - Profil | Pá 22.3.2013 21:22:33
Ony jsou taky v USA ty Sage dražší než Orvis. Tady má Sage každý za 9 litrů. Možná by se mluvilo být tomu opačně.
NDrozďák - Profil | Pá 22.3.2013 21:18:39
NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.3.2013 21:07:42
Nmildas - Quinn - Profil | Pá 22.3.2013 21:04:30
Nvraník - Profil | Pá 22.3.2013 20:54:46
jj. nerozumím tomu a nemám potřebu se k tomu nijak podrobně rozcintávat. Dva nejpříjemnější pruty co jsem kdy měl, nebo viděl kolem sebe a přitom nekoukal na cenu byly Heliosy 104 a 966.... takže letos opět jedou na sever, kde jsou ještě pořád RYBY.
NPike - Profil | Pá 22.3.2013 20:51:57
NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.3.2013 20:41:57
http://www.headhuntersflyshop.com/wp/sage-one-v-orvis-helios2-5-wieght-fly-rod-product-review/
Nmildas - Quinn - Profil | Pá 22.3.2013 20:33:40
Tady všichni opěvujou Sage, ale tyhle pruty jsou fakt jinde. Cena tedy taky, ale já jich tolik nemám, abych si ho nedopřál.
Nvraník - Profil | Pá 22.3.2013 20:09:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
- 104 Orvis helios
- 4 bamboo v 7 1/2 stopách - vlastnoruční výroba
- 118 switch Orvis Helios na všechno ostatní, teda když se mi zrovna podaří slušně odhodit.....
NTOKR - Profil | Čt 21.3.2013 22:00:30
Po pravdě, já jsem asi 4 roky zpátky jel Otavu ( samozřejmě klasicky kánoi) a měl jsem sebou prut shimano exage bx stc telespin, do batohu jsem si hodil klasickej BFR naviják s WF5F lajnou a někde pod Rábím jsem šel na to. A světe div se, něco se i povedlo, i jsem sušil :) Zkrátka použít to šlo :)
Pak u písku jsem chytal na přívlač z kanoe, to jsem si dal, kámoška, že chce na ryby, no co bych pro ni neudělal, že, tak jsme se tak projížděli, chytali a pak mě začal honit porybnej, já sám porybnej, no ujel jsem mu samozřejmě :)))
NModrák - Profil | Čt 21.3.2013 18:26:00
Ostatně kromě něj jsem, ve svých jedenácti letech,vlastnil už jen lískovej bič a jednodílnej samo-domo bambusák s vočkama z vázacího drátu a rukojeťí z korkovejch, špuntů na kterej se naviják lepil leukoplastí. Takže, proti nim byl žluťásek Pan PRUT.
NJirka_K - Profil | Čt 21.3.2013 15:15:52
NŘízek 5,21 - Profil | Čt 21.3.2013 13:48:42
ovšem třeba to tovární GL3 to tam nemělo vlepený vůbec:-)
NJirka_K - Profil | Čt 21.3.2013 13:43:10
NŘízek 5,21 - Profil | Čt 21.3.2013 13:33:52
jen asi budeš mít problém, když ten vrchní zadlabanej zámek bude vlepenej do korku, to pujde i s kusem rukojeti.to se pak dá opravit.
Nseko - Profil | Čt 21.3.2013 12:48:29
NŘízek 5,21 - Profil | Čt 21.3.2013 10:50:14
Nseko - Profil | St 20.3.2013 23:06:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMichal - Profil | St 20.3.2013 20:54:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













