Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | So 1.6.2013 14:39:10

PETLOV >> zdar,tak co chytáš nebo s flákáš...???

    NPETLOV - Profil | Pá 31.5.2013 18:34:59

    tak dnes se jeden kaprik podaril lysec 54cm

      Nctvrtmile - Profil | Čt 30.5.2013 22:21:43

      PETLOV >> zavolej jestli to stihneš pak přijedu zdar...

        NPETLOV - Profil | Čt 30.5.2013 22:08:33

        ctvrtmile >> no snad to stihnu do 10h.,prijedes teda ke me ?

          Nctvrtmile - Profil | Čt 30.5.2013 22:01:35

          PETLOV >> ráno to ještě dochystám,asi tak do 10 hod...

            NPETLOV - Profil | Čt 30.5.2013 21:57:32

            ctvrtmile >> to nevim muzu ti zavolat dopredu a ze bys prijel ke me a dali kafe a vyrazily....???

              Nctvrtmile - Profil | Čt 30.5.2013 21:54:01

              PETLOV >> v kolik tak asi???

                NPETLOV - Profil | Čt 30.5.2013 21:52:53

                ctvrtmile >> zavolam,mozna to vsechno stihnu i driv uvidime.

                  Nctvrtmile - Profil | Čt 30.5.2013 17:28:01

                  PETLOV >> tak jak to zítra provedeme...???

                    NPETLOV - Profil | Út 28.5.2013 22:17:27

                    ctvrtmile >> neni se cemu divit....to co tam nekteri pouzivaji z toho jde hruza...viz.nize... ta cizi montaz co jsem na ni vytahl toho cejna a dalsi ryby...no a ty surfaky,meli by si uvedomit,ze je sice pekny ze snima hodi jak nikdo jinej,ale taky pri zaseku se to chce naopak trochu krotit.Nekteri by s tim mohli klidne na more.

                      Nctvrtmile - Profil | Út 28.5.2013 22:01:58

                      PETLOV >> jeden kapřík cca 30 cm měl opět roztrhlou tlamu,asi tam chodí někdo se surfama trénovat na žraloky....

                        Nctvrtmile - Profil | Út 28.5.2013 21:58:41

                        Dnes od 12 do 17 hod,klasická položená+feeder,skore 4:1,cejn a tři kapříci na těžko a jeden kapr 46 cm na feeder,na revíru jeden rybář,který přišel chvilku přede mnou,jinak všichni odcházeli.....

                          NPETLOV - Profil | Po 27.5.2013 20:04:02

                          ctvrtmile >> od 29.7. do 4.8. mame celozavodku,tak mozna by se dalo uvazovat o SR.

                            NPETLOV - Profil | Po 27.5.2013 12:23:39

                            PETLOV >> dodatek........tím srotem na udici (prute) a ze by se z toho nazralo dvacet slepic je mysleno,ze ten prut mají tak obaleny srotem....nikoliv na krmitku !!

                              Nctvrtmile - Profil | So 25.5.2013 22:39:52

                              Včera jsem to viděl na vlastní oči,ta montáž to byl fakt středověk,háky jak na Jánošíka,krmelec pro prase a ten steřelej silon,to už bylo moc a tom prasmexu cejn a tahal to po rybníku.A tak potom vznikají story o matadorech,ale hlavní vinu nesou ti,co nejsou schopni jednou za čas vyměnit vlasce a zamyslet se nad způsobem,kterým se pokoušejí chytat ryby.

                                NPETLOV - Profil | So 25.5.2013 11:42:15

                                i kdyz ted zrovna kapri moc neberou,tak se mi uz po nekolikrat stalo ,ze jsem vytahl nejakou rybu....treba vcera cejna na cizi montaz(jindy zase karase nebo i kapra),ale jak jsem mu ji vyhakoval s tlamy,tak jsem se zhrozil co nekteri rybari pouzivaji za hacky,byli to takove ty co maji tu spicku jeste ohlou dovnitr hacku no proste na dravce...montaz byla s koncovym olovem a tyto hacky dva nad sebou...klasicky balaton,no hruza,nechapu jak muze nekdo urvat montaz pri zaberu od cejna.(anebo asi chapu kdyz se kolikrat divam co maji za vybavu nekteri rybari,tak to asi uz chapu...asi si kazdy domysli koho mam na mysli,nekteri maj na udici tolik srotu,ze by se z toho nazralo dvacet slepic).

                                  Nctvrtmile - Profil | So 25.5.2013 10:59:15

                                  PETLOV >> snad mi to vyjde,zavolám....

                                    NPETLOV - Profil | So 25.5.2013 10:57:26

                                    ctvrtmile >> stavis se na ty krmitka ?

                                      Nctvrtmile - Profil | So 25.5.2013 7:47:25

                                      Počasí sice včera vyšlo,ale jinak to stálo za hov...,cca 3 záběry,z toho přišel jeden cejn,kolega zhruba to samé plus jeden kapřík...

                                        NPETLOV - Profil | Pá 24.5.2013 8:25:30

                                        ctvrtmile >> prset nema,tak snad to vyjde.