Method Mix Red Spice od Nikla

Máte někdo zkušenost s vnadící směsí Method Mix Red Spice od Nikla?
http://www.nikl.cz/p770-method-mix-red-spice.php

Jakej method mix je nejúčinější podle Vás?

A) Method Mix Red Spice od Karla Nikla24%

B) Method mix Kill Krill od Karla Nikla6%

C) Carp Food Mix 3 kg od Lukáše Krásy0%

D) Spice Shrimp Mix 3kg od Lukáše Krásy10%

E) Method mix - Robin Red+ od Michala Kučery14%

F) Další typ jaký? Napište, díky46%

Od 13.3.2013 hlasovalo 50 čtenářů.

B.B.Carp - Profil | St 6.3.2013 9:08:44

prešiel som veľa krmítkových zmesí a method mixov ale tento je fakt dobrý klobúk dole...radšej našetri a kúp spice než nejakú strúhanku...

    freemax - Profil | St 6.3.2013 8:35:27

    milankocian >> Kampak chodíváš chytat na šumpersku? :)

      Mor3000 - Profil | Út 5.3.2013 23:36:08

      Ahoj method mix red psice mi funguje skvěle na krátké vycházky spolu s kombinací 3XL je to zbraň na všechny věkové kategorie ryb :-) Jinak 3XL se mi osvědčilo nejvíce ze všech směsí od KN jak v zimním období tak v létě :-).

        Vendys 65 - Profil | Út 5.3.2013 21:08:21

        B.B.Carp >>
        Já jsem ho koupil před výkendem,ale můj oblíbený rybník je stále zamrzlý tak to zatím nemůžu posoudit.S NIKLEM jsem,ale spokojený tak mě snad od něj nezklame ani tato směs

          zdenek3689 - Profil | Út 5.3.2013 21:08:10

          milankocian >> Místo zbytečně drahých šňůrek na návazce ti vystačí i obyčejnej vlasec. Třeba nějakej černej nebo jinej ale aby nebyl moc nápadnej. Potom až se budeš v návazcích trošku orientovat tak jsou na místě ty šňůrky.

            B.B.Carp - Profil | Út 5.3.2013 21:08:00

            milankocian >> na malej vode nedávaj krmítko už len kvôli bielej rybe...kapor si nájde aj jednu gulu spolu s PVA neboj...ale ak si chceš zachytať tak daj tam spice alebo kill zábery budú takmer okamžite ale musíš počítať aj s malou rybou...

              B.B.Carp - Profil | Út 5.3.2013 21:05:54

              Vendys 65 >> vendys ten kill je skutočne zabijak...

                B.B.Carp - Profil | Út 5.3.2013 21:04:43

                milankocian >> normálne klasický navazec 15 cm až 20 cm, šnúrka Merlin alebo Silkworm 15 lb Sufix magician háčik Carp r us centurion 2000 ATS č. 6 nemusíš tam dávať červíka výborne chytá aj bez neho a chytacia peleta 18 mm a ideš na to...nezabúdaj , že v jednoduchosti je krása...zložité veci na takejto malej vode ani nepoužívam...a na veľku vodu Quicksilver 25 lb a dĺžka nadväzca max. do 30 cm a háčik č. 4 - 6 a boilie 18 mm opäť žiadny flourcarbon alebo zložité veci..

                  Vendys 65 - Profil | Út 5.3.2013 20:33:18

                  milankocian - >>
                  Ču,sice nemám to na co jsi se ptal.ale od NILKA používá toto a fungujeto

                    milankocian - Profil | Út 5.3.2013 19:38:37

                    Budu jezdit i na přehrady, to jsem nenapsal.

                      milankocian - Profil | Út 5.3.2013 19:38:04

                      B.B.Carp >> Já právě budu chytat na menších rybnících víš, a porad mi nějakej obyčejný návazec na boilie. Jeden prut dám na krmítko a druhý na boilie, záleží jaký to bude mít úspěch. Tady kde bydlím - severní morava - Šumpersko, není moc ověřené boilie, chci se zeptat, jak začít? Díky za radu.

                        B.B.Carp - Profil | Út 5.3.2013 9:49:41

                        Je pravda , že kukuricu ako nástrahu už dlho zanedbávam ale nemusíš riešiť kukuricu keď máš dobré chytacie pelety 10 a 18 mm Kill Krill alebo 3 XL. Daj do PVA zopár peliet a naboostruj to...na 10 ha vodu nemá zmysel dávať krmítko stačí ti olovko a to PVA...a čo sa týka Method mixu do ňho už nič nedávaj maximálne tak trocha boostru a vysyp tam zo dva hrste 3 mm peletiek 3 XL a hotovo...v tom MM už je toho aj tak dosť zbytočne to nepokaz...

                          milankocian - Profil | Po 4.3.2013 20:01:03

                          B.B.Carp >> Je možný dát kukuřku a na to šrot na háček? Nebo dáváš do krmítka?

                            B.B.Carp - Profil | Ne 3.3.2013 11:30:37

                            nemusis kupovat 10 kg vrece, staci ked ho budes riedit s lacnejsim ale kvalitnym krmivom v pomere 1:1 , napr. timar alebo lorpio

                              milankocian - Profil | Ne 3.3.2013 11:06:42

                              Díky za radu...asi budu muset přikupit 10kg pytel :D

                                Kotrč™ - Profil | So 2.3.2013 20:15:13

                                milankocian - >> Na to, jak plešatý zlo nemusím, tak ten method mix šlape úplně super hlavně ve studené vodě :-)

                                  mipa - Profil | So 2.3.2013 19:08:41

                                  milankocian - >> s výrobky od Nikla, na rozdíl od některých, nemám vůbec problém a šlapou mi skvěle ... i ten method mix má své nesporné kvality (jen ho nemám na fotce ...) :-D)

                                    tuzemak - Profil | So 2.3.2013 18:58:44

                                    já myslím,že i ta cena je dobrá...

                                      Petr.L - Profil | So 2.3.2013 18:54:15

                                      je to v pohode,až na tu cenu......

                                        B.B.Carp - Profil | So 2.3.2013 14:40:14

                                        Method mix sa mi osvedčil v studenej vode....ale aj na teplejšej vode robí super výsledky odporúčam...tak isto aj Kill Krill je super...