- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zajímá sportovní rybáře původ ryb vysazovaných do rybářských revírů?
Zajímá mě původ vysazených ryb?
A) Ano38%
B) Ne57%
C) Nevím co to znamená5%
Od 22.2.2013 hlasovalo 77 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Ncomputerfish - Profil | So 23.2.2013 0:22:57
Nfotojakes - Profil | So 23.2.2013 0:21:08
Souhlasím s tím, že to co se děje, řekám ubližuje, proto jsem názoru, že tekoucí vody a přehrady by měl obhospodařovat stát a nepřehazovat svou zodpovědnost na soukromé subjekty (jedno zda svaz, či podnikatele) a na stojákách ať hospodaří spolky, kluby, či soukromníci podle majetkových vztahů.
Ono to v konečném důsledku je jedo, protože všechno začíná a končí na lidech, což je u nás problém.
NMrknato - Profil | So 23.2.2013 0:03:09
NMrknato - Profil | Pá 22.2.2013 23:52:07
Tady nejde o žádné hanění, tady jde jen o cca půl miliardy..... to za prvé, pak tu jde o to, že by se měl zákon dodržovat, protože pak si to zjednodušit na nahánění "pytláků z druhé strany břehu" je možná i znakem korupce a odváděním pozornosti od skutečných darebačin.
Jen tak naokraj, kontrolní otázka. Kdo rozhoduje o hospodaření na revírech a kdo je za ně odpovědný? Nechci nic tvrdit, ale když já jsem začínal chytat ryby, tak ty jsi chodil po houbách, tudíž tu stojí nějaké zkušenosti oproti knihomolství, v tom lepším případě. U nás jsou téměř všechny "nižší organizační složky uživatele pověřeny některými činnostmí pro uživatele", tudíš tvůj výrok, že některé revíry obhospodařuje ÚS je minimálně vzláštní. ÚS obhospodařuje jen velké ÚN a zajímalo by mě, jak má hospodařit, když oproti MO nedisponuje členy, brigádami, rybochovy? .... To jsou věci, které jsi si ve své hlavě neuspořádal, nebo ti stačí ty galoše.....
Nfotojakes - Profil | Pá 22.2.2013 23:46:27
NMrknato - Profil | Pá 22.2.2013 23:30:49
Nfotojakes - Profil | Pá 22.2.2013 23:14:32
Jinak já to zarybnění jen části revírů vidím pozitivně, většina rybářů pak odtáhne na těch pár vod a tam kam chodím je klid. Navíc ta řídká obsádka lépe roste, takže tam jsou občas i pěkné ryby a místo pro další druhy. Ani nevíš jak jsem rád, že do té mé vody svaz v posledních letech nedal vůbec nic. Jsou tam krásné ryby, vícero druhů než je běžné a není to ve vodě ani kolem ní zdevastované jak jinde.
RS by neměla nic mít s uživatelem a krom rybářů by měla hlídat i hospodaření, protože jedině tak by se hospodařilo více podle pravidel.
Nnofish - Profil | Pá 22.2.2013 23:10:54
Neumíš diskutovat. Umíš jenom kecat blbosti.
Vzpamatuj se. Tohle už není sranda. Chápeš vůbec jednu věc? Tvůj stav a způsob omezení-se a jedno jediné téma z celé rybařiny naznačuje možnost výskytu vážné psychické nemoci.....?
Ona je fakt prdel, když kecáš o něčem o čem jsi něco jen slyšel... To je tvůj případ. A znovu ti opakuji, že nemám jediný důvod hanit, nebo hájit jakoukoli MO, nebo jakýkoli ÚS. Měl bych z toho totiž úplné houno tak i tak.
NMrknato - Profil | Pá 22.2.2013 22:56:56
Nfotojakes - Profil | Pá 22.2.2013 22:19:35
O soukromých revírech, které jsou skutečně revíry ani nemluvím. Nebo myslíš, že mají stanovené ZP na desetikilové kapry a jesetery?
NMAXXSKATER - Profil | Pá 22.2.2013 22:19:09
Nnofish - Profil | Pá 22.2.2013 22:19:06
Nfotojakes - Profil | Pá 22.2.2013 22:09:59
Nnofish - Profil | Pá 22.2.2013 22:02:59
Nfotojakes - Profil | Pá 22.2.2013 21:57:25
Nnofish - Profil | Pá 22.2.2013 21:49:53
Nnofish - Profil | Pá 22.2.2013 21:47:06
Hele k těm kontrolovatelným populacím... bacha na to. Vychytat pak metrové amury není sranda a o tolstolobicích asi ani mluvit nemusím. Za mě ne. Do revíru ne. Máme dost jiných ryb. Všechno to stojí peníze a dělá se "pro lidi". Ale je na čase zařít to dělat pro lidi i pro tu vodu do budoucna...
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











