- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dokážeme se sjednotit a pomoci?
Takze otazka zni jednoduse. Dokazeme se jako MRKmeni sjednotit a financne ci materialne pomoci postizenym detem? Osobne bych to videl takto-zrizeni neutralniho bankovniho uctu na dva mesice a po uplynuti teho lhuty vybrane penize odeslat jmenem Mrku na ucet vybrane instituce. Jako prvni by byla treba ta,ktera zde ma umisteny banner. To jest Specinka. Dalsi instituci by jsme si urcily treba anketou...Dokazali bysme to?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 21:43:54
NVenca888 - Profil | St 13.2.2013 21:42:07
NMrknato - Profil | St 13.2.2013 21:35:57
Něco jako čím víc peněz svaz vybere, tak tím víc ryb vysadí..... pokud v tom nejsou nějaký podivný petlice.....
Já tuná postrádám duchovno .... To sou furt samý chechtáky, poplatky, účty..... a duše pustne...
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 21:34:50
Ale jisté je to , že za 10 položek zaplatíš na poplatcích víc než za jednu celkovou.(pokud dotyčná banka toto ůčtuje)
ale je zbytečné toto nějak řešit.
NVenca888 - Profil | St 13.2.2013 21:32:27
NVenca888 - Profil | St 13.2.2013 21:30:48
NMrknato - Profil | St 13.2.2013 21:22:24
Pokud se všichni připojí k aktivitě budoucího pana prezidenta a začnou splácet státní dluh, na jeden účet, bude to mít nejen symboliku, ale budeme mít i pocit jednoty...
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 21:19:57
To jsou jen technické detaily o výběru instituce.o které by účet byl.
NBiker - Profil | St 13.2.2013 21:09:31
Takže pokud se zde najde např. 100 lidí kteří pošlou 50,- Kč tak na konto přijde skutečných 5.000,- který taky potom celé odejdou na patřičný účel. Pokud má protistrana na kterou se dělá sbírka účet třeba u ČS tak si strhne jednorázovou částku za příchozí platbu cca 6,- pokud jim těch 50,- bude sypat každý jednotlivě dostanou od každého jen 46,-. Což máš ve finále že jsi 400,- zasponzoroval zbytečně další vykořisťovatelskou instituci.
Všechno je to jen o lidech, každej hledá jen samý proč a co kdyby.
Jinak transparentní účet si může založit i běžný občan není potřeba žádná firma nebo nadace ani žádný smlouvy.
NSven - Profil | St 13.2.2013 21:01:45
rozklikal záložky a dospěl k názoru, že mimo jistého, zdravotního handicapu, těm dětem v podstatě vůbec nic nechybí.
Jejich materiálové zabezpečení je na takové úrovni, že by jim to mohla nejen většina obdobných zařízení ale i dětí, které nemají to štěstí aby se do podobné školky dostaly, závidět.
Zřejmě tu budu za asociála ale já to v pohodě unesu.
Jako děcko jsem strávil rok v Jedličkově ústavu mezi opravdu postiženými dětmi a v nepoměrně skromnějších, spartánských podmínkách.
Naštěstí od většiny z nich, kteří tam strávili celé dětství, jsem měl to štěstí a zcela se uzdravil.
Nevěřím, že se jejich podmínky do dnešních dnů, nějak dramaticky zlepšily....ale z hlediska zviditelnění
jsou pro sponzory nezajímavým objektem. Ledaže by sídlili v Motole. Pak snad....
Jsem toho názoru, že pomáhat ano ale jen opravdu potřebným.
Osobně a anonymně přispívám materiálně i finančně do místní farní charity, protože jsem přesvědčený, že konkrétní, kontaktní osoba, která se v tom zdarma angažuje ví nejlépe, komu a v jakém rozsahu pomoci....
Pokud má někdo potřebu pomáhat, měl by se podle mého názoru angažovat tím správným směrem, nejlépe cíleně v místě dárcova bydliště, kde má možnost případné kontroly, účelného využití.
Komu se nechce osobně, má šanci anonymně přispět třeba formou DMS, např. zde: http://charitaliberec.cz/jak-mohu-pomoci/financni-dary/
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 20:41:28
Příklad: Na konto Mrk přijde 10 plateb znichž si banka veme polatek za příchozí platby a položky na ůčtě. Ale potom (a zde se asi trochu lišíme) se tato zbylá částka odešle na účet finální, kde si banka vezme už jen platbu za jednu položku .
Kdežto , kdyby se to posílalo bez Mrk účtu, tak si banka stáhne za každou položku a ten celkový poplatek by byl asi vyšší.
Nkožich007 - Profil | St 13.2.2013 20:32:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
koukám že se tady rozjela trochu tvrdá diskuze na téma pomoci. Každý máte vlastně pravdu, je jen potřeba se podívat na to co kdo chce udělat. Speciálně na tuto školku v Žatci jsem zde loni před koncem roku udělal jen v pár diskuzích sbírku starých vlasců (pouštění draků) a nakonec z toho bylo několik km vlasců, šňůr, sítí, hlavolamů, korálků a dalšího materiálu na tvorbu pro tyto děti. Přidalo se velké množství lidiček odsud z mrku a dokonce i dvě rybářské prodejny které dodaly nějaké věci jako třeba proutky na dírky s navijákama a další udělala na míru síť na uložení balonů atp. Je to lidi jen o Vás někdo má peníze a chce pomoci a nebo pomáhá (kde je jeho věc) někdo peníze nemá a řekněme si to jasně ne každej dnes může jen tak někam hodit třeba 500,-, ale je zde právě ta možnost nějakého nepotřebného materiálu (nejen pro tuto školku, ale i dětské domovy a podobné). Pokud někdo pomoci nechce a jen chce rejt a řešit zde nějakej svůj osobní problém, tak ať jde mezi své do lesa a reje tam. Snad jsem nikoho neurazil a pokud ano tak je to jen jeho problém.
PS díky moc deni79 za tuto diskuzi pokud mohu tak se nějak připojím, rád pomohu klidně mne kontaktuj přes SZ pic a ať se daří
NEda003 - Profil | St 13.2.2013 20:29:23
NVenca888 - Profil | St 13.2.2013 20:26:27
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 20:23:02
S tím poplatkem na tom meziúčtu počítám, ale jde o to , aby na finálním účtu nebyl ten poplatek daleko větší než obnos, který tam dojde.
NVenca888 - Profil | St 13.2.2013 20:15:58
NAnýzový dědek - Profil | St 13.2.2013 20:06:29
Pokud to bude každý posílat sám( je jedno zda složenkou nebo převodem), tak daný účet té školky bude zaplaven a zahlcen drobnými dary, ze kterých si nejspíš banka vezme poplatky z každé položky příchozí na tento účet.. Takto by si vzala pouze za jednu jedinou položku.
Červené karty: deni 79
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











