- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dokážeme se sjednotit a pomoci?
Takze otazka zni jednoduse. Dokazeme se jako MRKmeni sjednotit a financne ci materialne pomoci postizenym detem? Osobne bych to videl takto-zrizeni neutralniho bankovniho uctu na dva mesice a po uplynuti teho lhuty vybrane penize odeslat jmenem Mrku na ucet vybrane instituce. Jako prvni by byla treba ta,ktera zde ma umisteny banner. To jest Specinka. Dalsi instituci by jsme si urcily treba anketou...Dokazali bysme to?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 16:33:42
NLeorim - Profil | Pá 15.2.2013 16:28:47
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 16:14:26
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 16:12:44
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 16:12:05
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 16:11:03
Kolik jsem přispěl je vyloženě moje věc a tobě a jinejm to může bejt šuma fuck.
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 16:03:31
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 16:01:01
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 15:56:57
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 15:56:19
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 15:55:48
jestli jsem přispěl je čistě moje soukromá věc a nemusím tu nikomu nic dokazovat.
Njiri22 - Profil | Pá 15.2.2013 15:52:28
řešeto. Kdybych měl vystřelit na nějakýho hajzlíka a věř, že ještě dnes mám tyhle chutě. Patrně by se posralo celé příměří na Balkáně a já bych byl asi také v pánu. Tohle téma nechme být pro úctu ke všem, kteří si tím prošli. Chtěl jsem jenom říci, že ten veterán je s tím smířený.
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 15:47:30
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 15:46:33
NVišeň - Profil | Pá 15.2.2013 15:44:58
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 15:43:48
Nbremic - Profil | Pá 15.2.2013 15:40:59
NVišeň - Profil | Pá 15.2.2013 15:40:39
NPYTLAKS - Profil | Pá 15.2.2013 15:40:21
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 15:37:14
Když by na nás vyrukovali muezíni a tálibové, tak bychom je šli mlátit klackama asi všichni, (SA58 jsou znehodnoceny a mají zavařeny hlavně, stejně jako tanky T70) pro svoji bezpečnost, rodiny a svobodu. Určitě by šlo o kejhák daleko víc a dělali bychom to zadara......
Nbremic - Profil | Pá 15.2.2013 15:35:59
Njiri22 - Profil | Pá 15.2.2013 15:34:18
NPYTLAKS - Profil | Pá 15.2.2013 15:34:14
N: vydrák - Profil | Pá 15.2.2013 15:31:02
N: vydrák - Profil | Pá 15.2.2013 15:28:15
Já slyšel - 1 mise/1/4 míče.
NVišeň - Profil | Pá 15.2.2013 15:26:09
Nbremic - Profil | Pá 15.2.2013 15:25:57
NPYTLAKS - Profil | Pá 15.2.2013 15:25:50
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 15:23:18
Já přece netvrdim, že bych to dělal za dvacítku. Já tvrdim, že je to těžká, nebezpečná ale úmerně k tomu i dobře zaplacená práce. A to je motivací pro lidi, který tam jezděj. Vadí mi, když někdo tvrdí, že tam jezděj vojáci z vlasteneckejch pohnutek a že bysme na ně měli nahlížet jako na hrdiny. Jezděj si tam pro peníze a pro adrenalin...nic víc. Čimž netvrdim, že je to dobře nebo špatně.
N: vydrák - Profil | Pá 15.2.2013 15:20:04
edit:dostal sem z tebe záchvat,nejsem schopen reagovat......
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 15:18:28
NVišeň - Profil | Pá 15.2.2013 15:18:05
N: vydrák - Profil | Pá 15.2.2013 15:14:17
Teď jsme se vlastně konečně dostali k podstatě věci a tou je,kdo může za to že chudáci děti nemaj financ.
Nejenom vláda s prezidentem,ale můžou za to i tihle nájemní žoldáci a jejich neúměrně vysoký platy.
Kdyby měl nájemnej žoldák plat řekněme jako ten pokrejvač,nestavěl by sice ze zlatýho žoldu baráky ale zbylo by na týraný,nemocný a vopuštěný děti.
Skvěle kolego Mrknato!!:-))))
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 15:14:16
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 15:12:48
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 15:03:01
NVišeň - Profil | Pá 15.2.2013 14:59:49
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 14:58:18
NMrknato - Profil | Pá 15.2.2013 14:56:38
Nvahaj - Profil | Pá 15.2.2013 14:47:26
A) dobrovolně z přesvědčení, že děláš dobrou věc
B) dobrovolně, ale s vidinou financí, které mi mise přinese
C) byl jsem tam odvelen rozkazem
NPYTLAKS - Profil | Pá 15.2.2013 14:45:30
Nbarbus - Profil | Pá 15.2.2013 14:11:26
NLeorim - Profil | Pá 15.2.2013 14:01:32
NLosPafkos - Profil | Pá 15.2.2013 13:48:53
NLeorim - Profil | Pá 15.2.2013 13:18:13
Njiri22 - Profil | Pá 15.2.2013 13:16:59
Nalda2211 - Profil | Pá 15.2.2013 13:15:29
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 13:11:39
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 13:08:54
Nterminator - Profil | Pá 15.2.2013 13:08:13
NDrozďák - Profil | Pá 15.2.2013 13:05:23
Ztráta času cokoliv vysvětlovat a tuplem ztráta marnit tím svůj čas.
Zkrátka neopravitelná závada na přijímači.
V tuhle chvíli je ignor nejlepší kámoš....
Červené karty: deni 79
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














