- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dokážeme se sjednotit a pomoci?
Takze otazka zni jednoduse. Dokazeme se jako MRKmeni sjednotit a financne ci materialne pomoci postizenym detem? Osobne bych to videl takto-zrizeni neutralniho bankovniho uctu na dva mesice a po uplynuti teho lhuty vybrane penize odeslat jmenem Mrku na ucet vybrane instituce. Jako prvni by byla treba ta,ktera zde ma umisteny banner. To jest Specinka. Dalsi instituci by jsme si urcily treba anketou...Dokazali bysme to?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Ndeni 79 - Profil | Pá 15.2.2013 9:28:28
Ndeni 79 - Profil | Pá 15.2.2013 9:22:44
Pokud zde ctu nazory nekterych jedincu,tak bych se nejradeji poblil. Snuska nesmyslu a hledani duvodu proc neprispet.
NIvo - Profil | Pá 15.2.2013 9:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tím chci naznačit, že z mého pohledu je přeci jen lepší jakási osobní pomoc v rámci možností , než-li verbálně organizovaná charita. Připouštím, že tento nápad zakladatele diskuse je jistě šlechetný , ale myslím si, že to jde i v té osobní rovině. To´t můj názor.
NRybatorstr - Profil | Pá 15.2.2013 9:15:59
NPetr Havlíček - Profil | Pá 15.2.2013 9:14:21
Nmedvěd - Profil | Pá 15.2.2013 9:09:08
NVenca888 - Profil | Pá 15.2.2013 9:04:49
NMates PB - Profil | Pá 15.2.2013 9:04:26
Ty vole ukaž mi kdo má účet za vercajk v kartě jako ty.....
Ndeni 79 - Profil | Pá 15.2.2013 8:58:46
Je nas tady registrovanych pres 60tisic a pokud by jedna tretina aktivnich clenu Mrku poslala stupidni stokorunu ,tak se dostaneme na castku,ktera tem detem trochu pomuze. Jenze jak vidis,tak drtiva vetsina je sobecky proti...
Nmedvěd - Profil | Pá 15.2.2013 8:51:04
NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.2.2013 8:20:45
Tady jde jen o to jak co nejvíc minimalizovat poplatky, o které se ta částka nutně zmenší.
Nejsem žádný zbohatlík ani Rotchild, abych mohl poslat 1/2 melounu jen tak na dobročinost a nechat si to odečíst z daní, ale drobným obnosem jsem ochoten přispět na dobrou věc.
NPetan600 - Profil | Pá 15.2.2013 7:42:27
Njiri22 - Profil | Pá 15.2.2013 6:41:52
provozní režie, náklady subjektů školky a odměny těm, kteří by měli být dobrovolníci a na posledním místě. Stále ale bzučí, že oni jsou ti nejhlavnější a bez nich to nejde a nula od nuly pojde. Podívej se na jejich stránky, kde je jich pouze pár a mají jen aktivity, které jistě poskytují dobré duše. Za mně je to zbytečná námaha, která se jako vždy mine účinkem.
NBiker - Profil | Čt 14.2.2013 21:54:02
Jak už sem psal všecho je o lidech kdo bude chtít přispěje kdo ne tak nepřispěje každýho věc ale nemusí to tu rozepisovat jaká je kdo socka apod.
Taky mezi motorkáři děláme pro ně sbírky, loni se třeba za vybrané peníze nakoupili 3 starší navigace pro geocaching a za zbytek se nakoupili nějaký sladkosti potom se jim to predalo pred vanocema jako ze to maji za vsechny motorkare. Nikdo nic neresil a decka svitili vic jak ten vanocni stromek.
Nvalcha186 - Profil | Čt 14.2.2013 21:02:15
TEBE SI CENÍM ZA TU OMLUVU. TO JEN TAK NĚKDO NEDOKÁŽE. Až budu dělat inventuru ryb, zase přijdou a odejdou plni zážitků. Otázka postižených dětí je jiná, ale bohužel, něčemu se dá předejít a na něco se přijde pozdě. Pokud chcete přispívat, tak přímo.
NDrozďák - Profil | Čt 14.2.2013 17:49:20
Solidarita je věc každého člověka, stavu jeho portmonky a svědomí. Nic víc, nic míň.
MRK na co? Až se budete chtít s manželkou dohodnout na nočním programu, vezmete si k tomu MM jako zprostředkovatele?
Chcete upozornit na tíživou situaci potřebných, víte o příkladu z okolí, který stojí za zřetel?
Tak to dejte do oznámení a nechte ostatní svévolně uznat za vhodné, zda li pomohou či nikoliv. Je to, představte si, jejich svaté a nedotknutelné právo.
Navíc ta sugestivní dikce otázky mě vyloženě sere (jinak to nedokážu nazvat) - zní mi to jako apel sociálního inženýra z Brusele, shlížejícího útrpně na dav oveček pod sebou, kterým konečně posvítil na cestu a probudil v nich pocit sounáležitosti a ukázal, jak se má charita dělat.
Deni, možná to bylo myšleno dobře a já tomu věřím. Z mého pohledu ale špatně provedeno.
Vyberu komu, zvážím kolik a pošlu přímo. Bez publicity. Jakákoliv neanonymní charita mi smrdí vychcanou snahou se na bohulibé myšlence sám prodat. A i když to tak ve skutečnosti nemusí být, tak to tak přinejmenším vyzní, čehož budiž důkazem i tato diskuse.
Takže můj protinávrh - pakliže to MM přijde vhodné. Když už, vyberte instituci, dejte ji do oznámení s odkazem na web a číslo účtu s dovětkem typu "zkuste popřemýšlet o cílené pomoci této instituci, protože..." Realizaci ponechte v režii a subjekci každého jedince.
NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.2.2013 17:44:08
Njiri22 - Profil | Čt 14.2.2013 17:35:19
Červené karty: deni 79
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












