Okuma DC vs. DS

Ahoj, zajímal by mě užitný rozdíl mezi navijáky Okuma Distance CARP 60 a Distance SURF 60 (kromě barvy). Stejně tak budou zajímvé i vaše zkušenosti a kritické názory.
Díky.
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 11.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | St 8.1.2014 17:03:30

SlavnýLovecPampalini >> ten bílej je krasny :o)

    NSlavnýLovecPampalini - Profil | St 8.1.2014 17:00:56

    Barbusek - >> mam ten surf 3 roky a zatim echt gold, vůbec žádná vada

      Nchesper - Profil | St 8.1.2014 16:53:36

      Weekend >> nevím co to máš zač ale otec má longbow a má 1 kovovou a 1* plastovou cívku

        NWeekend - Profil | St 8.1.2014 15:31:01

        Jen tak, je to asi mimo mísu, ale malé varování pro toho, kdo by chtěl koupit Okuma Longbow LB 60
        High Performance. Cívka není kovová, jen plastová s povrchem chrom. A takhle to dopadá při zdolávání_Kapr 57cm/4.2kg. Tahle fotka je focena narychlo mobilem před reklamací, stáří asi tak rok a 1/2.

          NNeBeroun alias Qwert - Profil | St 8.1.2014 13:11:13

          Tak navíječe jsou doma... První dojem: není to nejhorší :-))

            NNeBeroun alias Qwert - Profil | Út 7.1.2014 15:15:48

            Emilooo >> to bohatě stačí :-)

              NEmilooo - Profil | Út 7.1.2014 14:17:16

              NeBeroun alias Qwert - Nazdar,mám DC-60 a píšou 0,35 mm 310m.Jak potřebuješ víc,tak asi DC-80.

                NNeBeroun alias Qwert - Profil | Út 7.1.2014 9:54:35

                čau ogaři, kolik se na ten Distance vejde vlasce 0,35?
                dík za info :-)

                  Npinja - Profil | Po 14.10.2013 8:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Už druhým rokem mám Okumy Distance Carp 60 a zatím bez problémů:)

                    NBarbusek - Profil | Ne 13.10.2013 22:36:46

                    jimmyfloyd >> vypadá nějak lacině - plastová cívka atd. Za tu cenu bych šel do Okuma Distance CARP 60- mohu vřele doporučit

                      NBarbusek - Profil | Čt 28.2.2013 21:28:17

                      nevíte někdo kdy do ČR přijdou Okumy Distance Surf 60 PRO verze?

                        NPallermo - Profil | Pá 15.2.2013 12:49:55

                        paulmensik >> no ja mam takovou bakulku no takovou zaoblenou . dam asi foto :D

                          Npaulmensik - Profil | Pá 15.2.2013 8:58:59

                          Pallermo >> zkus mrknout na ciste distannc vatianty smerodatna je klicka podle jejiho vzhledu by melo jit poznat typ morsky surf ma jakoby bakulku obyc spis obdelnicek.

                            NBarbusek - Profil | Čt 14.2.2013 19:51:40

                            Pallermo >> jojo

                              NPallermo - Profil | Čt 14.2.2013 19:50:54

                              Barbusek >> na okumu .?

                                NBarbusek - Profil | Čt 14.2.2013 19:42:34

                                Pallermo >> asi jo :), porad mi nějaký dobrý zahraniční šop :)

                                  NPallermo - Profil | Čt 14.2.2013 16:58:24

                                  Barbusek >> tak dovezes to vzdy vis jak .

                                    NBarbusek - Profil | Čt 14.2.2013 16:57:06

                                    Pallermo >> šel bych asi do Okuma Distance Surf Pro 60 - jestli se k nám začne dovážet a jestli bude mít převod 1:45. Jinak půjdu do D. Carp Pro 60.

                                      Červené karty: 46547513248512348941