- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Parmy na znojemsku
kde se v okolí znojma vydat na parmy?
Autor diskuse: LolMen - Profil , 4.2.2013 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 6.2.2013 18:54:34
LolMen >> Na Veterině jsme 2007/8 chytali kvanta štik, převážně do šedesáti, něco málo k osumdesáti... leč ta největší jako na potvoru zdrhla. Po pokaženém náhozu podél břehu jsem zamotal tvistra do špendlíku a při vycukávání jsem se jím málem trefil do palice. Reflexivně jsem švihl špičkou do protipohybu a guma plácla o vodu. Přímo z pod noh se mi vynořila zubatá jak poleno, čapla gumu a mazala pryč. Samo jsem měl dorvanou brzdu a v tom šoku jsem nebyl schopen akce. Už jsem ji tam neviděl, i když jsem ji zkoušel mnohokrát. :-) Na tom místě jsem ten břeh břed tím protahoval dobrou půlhodinu. A nic. :-D Tohle jsou ty nejlepší zážitky od vody. Ty s otevřeným koncem. :-D
Chytili jsme tam i pár candátů. S klukama, co dřív navštěvovali Brněnské jádro. Všechno to byly ryby od Vitouše a SS z návesního rybníka. Tam jsem píchl a pár minut tahal na 0,14 i pěknýho sumíka. Vše za silného povzbuzování kluků z BJ, měli jsme tam jednou srazolov.
Chytili jsme tam i pár candátů. S klukama, co dřív navštěvovali Brněnské jádro. Všechno to byly ryby od Vitouše a SS z návesního rybníka. Tam jsem píchl a pár minut tahal na 0,14 i pěknýho sumíka. Vše za silného povzbuzování kluků z BJ, měli jsme tam jednou srazolov.
NLolMen - Profil | St 6.2.2013 18:53:05
Aleš10 >> spis se to zmenilo na historii hlavatek na znojemsku:D:D
Nmarmyš - Profil | St 6.2.2013 18:47:45
bombardák >> Taky jsem chodil na Šlajzu na závody,nebo do Hulína na Grádo. Na chatě u Bečvy bylo několik akcí do roka a rum tekl proudem:-)
Nbombardák - Profil | St 6.2.2013 18:42:29
marmyš >> Největší zábava je výroční schůze.. Dáme ,, přiuzené kabalero " pokecáme a rozhodneme o dávno rozhodnutém..Kancelář s úředníma hodinama je ve vestibulu místní sokolovny, ale krásnou klubovnu máme kousek od Bečvy a odchovných rybníků..Občas jí využívají i nimrodi, byl jsem tam, kdysi dávno po lovu na kačeny..Kdysi dávno - v minulém století jsme pořádali v Kroměříži pěkné závody, to ještě byla většina lidí normální a hlavně to byla ještě zábava. Jenže tohle je přes 20 járů... Tak to letí...Co se týká té klubovny - alespoň činovníci ušetřej a ne, jako někde-....
Nbombardák - Profil | St 6.2.2013 18:31:02
Jarda Bořek Stavitel >> Jepičáka si pamatuju, když tady v Kroměříži na Bagráku chytal pionýrskou ligu. Snad to i vyhrál.. Zajda chtěl pro něj nějaké informace, co se týká hloubky apod....Jinak jsi mě udělal radost těma fotkama z místa výpustě a sedící Jepice..Jinak ty plotě jsou akorát..Pro činovníky je to dycinky úžasné rito, přijít k hotovému. To se vysazuje.. Tady to bylo po povodních, jak na řece Fraser v Britské Kolumbii.
NLolMen - Profil | St 6.2.2013 18:27:06
marmyš >> ja chdoim nad sedlesak nad splav..tam sou kolem brehu najeti tloustovi ale taky sem jim moc nehce..
Nmarmyš - Profil | St 6.2.2013 18:25:54
jon007 >> Ale dá,jen to chce hledat kde. Lovil jsem pod výtokem z mlýna a šlo to,akorát nebralo.
NLolMen - Profil | St 6.2.2013 18:25:22
Jarda Bořek Stavitel >> na veterině sem minulý rok nachytal strašně moc štiček okolo 30-50cm..nejvic 51,54 vic ani tuk..a strasne krasne se tam tahaj perlini..a ne maly..
Njon007 - Profil | St 6.2.2013 18:23:50
marmyš >> Já byl dnes u Dyje,projít se,ale tam se nedá chytat
Nmarmyš - Profil | St 6.2.2013 18:23:30
bombardák >> Jak to vypadá v Chropyni,bývají tam ještě nějaké akce?Něco jsem viděl na jejich stránkách--závody v Zářičí. Tady ve Znojmě je p-r-d--ani klubovna tu není.
Nmarmyš - Profil | St 6.2.2013 18:19:55
jon007 >> Tak to jo,jen aby tě nepoložila.Koukejte vy mlaďoši taky vyrazit k vodě a ne nakukovat na pc,kde už to začlo!!
Njon007 - Profil | St 6.2.2013 18:15:40
marmyš >> No právě:DD,spíš ty ryby.Ale co by mě nepustili,si dám "limonádu",né;-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











