Parmy na znojemsku

kde se v okolí znojma vydat na parmy?
Autor diskuse: LolMen - Profil , 4.2.2013 všeobecné - revíry, cestování

frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:45:42

Aleš10 >> no asi jinam,dvakrát sem tam byl a prd jen dva záběry eště než stoupla voda.....

    Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:44:27

    frost862 >> zas ten soutok?

      frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:43:42

      Aleš10 >> no to já jestli pudu tak těžce na picker.-))

        Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:41:13

        frost862 >> :DDDD no možná jestli bude počasí ale nevim mám doma práci ale jestli půjdu tak zlehka na těžko teď o víkendu v sobotu tam seděl MM a v neděli jeho kamoš však tu je i článek

          frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:39:17

          Aleš10 >> jo když přivřu oči,fakt v tom vidim dvou metrovou parmu:-)))))

            frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:38:21

            Aleš10 >> co o víkendu deš na ně?

              Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:36:50

              frost862 >> domysli si šupiny a myslím že skoro jo i fousky to má :DDDDD

                frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:35:29

                Aleš10 >> du se ožrat,copak todle je parma?:-)))

                  frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:35:07

                  Aleš10 >> ty vopovaž se:-)))

                    Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:34:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    frost862 >> :)) vidíš já ti to říkal :DDD nj otec holt umí :) a já to sem musím dát abych tě zase nas.... :DDDD

                      Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:33:50

                      marmyš >> :)) myslím že všichni jsme stejní blázni :)

                        Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:33:22

                        LolMen >> jj to sedí :)

                          marmyš - Profil | St 6.2.2013 19:33:00

                          Aleš10 >> Jak bych mohl,to bys mě musel znát,co jsem zač.:-)

                            frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:32:36

                            Aleš10 >> však na poslední výpravě se nám to potvrdilo,teda,spíš tatu máš haluzářa:-)

                              frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:31:50

                              Aleš10 >> jediný podobný tomu názvu co nám hraje je nova,taky začíná na n:-)))

                                LolMen - Profil | St 6.2.2013 19:31:13

                                Aleš10 >> 9 z 10 jakubů vágnerů by doporučovalu cílovou největší rybu chytit 10 minut pred koncem vypravy -_- :D:D:D:DD

                                  Aleš10 - Profil | St 6.2.2013 19:29:34

                                  frost862 >> nj on musí chytit :) hlavně se my s ním líbí to co dávají na netgeo wlid vždycky je to stejný drama až do konce až poslední noc výpravy chytne obr fiš :DD

                                    frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:27:17

                                    LolMen >> :-)

                                      frost862 - Profil | St 6.2.2013 19:27:04

                                      Aleš10 >> jojo ne jak mi co si dem k vodě dáchnout od fachy,on tam de do fachy...