Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nmartcv - Profil | St 20.3.2013 23:24:20

salfi >> Ahoj.......na takovýho prcka příště šetři s materiálem.......tady je méně, kolikrát více.......:-)

    Nsalfi - Profil | St 20.3.2013 22:51:49

    tak prvni pokus o verejnou prezentaci, rad uvitam pripominky, co je spatne nebo ceho se vyvarovat

      NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2013 19:25:23

      PepanD >> Nene, je to Marabou a Leskymo. A háky jsou v obou částech.

        Nmartcv - Profil | Út 19.3.2013 19:02:03

        Zase něco trochu jiného.........

          NPepanD - Profil | Út 19.3.2013 17:56:16

          Siven Polní >> Ty vrchní jsou zonkry, ne?

            NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2013 11:05:40

            Odzkoušeno ve vaně, tomu pohybu věřím... Btw, na vláčák
            Ps: ten vrchní je tak, jak je budu dělat i příště, konečně kompaktní, oba díly navazují a přitom se nezamotá...

              Nmartcv - Profil | Ne 17.3.2013 22:24:25

              Orion24 >> na tyhle veliký je to tak akorát.....je tam už fakt hodně materiálu, tak aby se to vůbec potopilo.....:-)))

                Nmartcv - Profil | Ne 17.3.2013 22:18:35

                salfi >> koguty pracujou jinak než jigstreamery.......s nima chytám většinou v gramáži 10g.......jigstreamery motám na podobnou gramáž co ty....

                  NOrion24 - Profil | Ne 17.3.2013 22:11:30

                  martcv >> no ved preto sa pytam....moc tazke hlavy nemam rad..a si myslim ze na lahsej to dobre-lepsie pracuje

                    Nsalfi - Profil | Ne 17.3.2013 22:09:38

                    martcv >> ja na okouny motam streamery na 2,5g-3g hlavicky, nechytam na velkejch hloubkach, vetsinou na 1,5-3m a taky prevazne redwhite kombinaci

                      Nmartcv - Profil | Ne 17.3.2013 22:09:27

                      Orion24 >> tady na těch 16g a háček 6/0
                      ale dělám si je sám.....takže jakou si tam dám....:-)........skoro neomezené možnosti....:-)

                        NOrion24 - Profil | Ne 17.3.2013 22:04:22

                        martcv >> kolko gramovu hlavu tam mas? na stukových?

                          Nsalfi - Profil | Ne 17.3.2013 22:02:56

                          martcv >> taky se pokousim motat, ale jeste to neni k verejny prezentaci, ale inspiruju se...:)

                            Nmartcv - Profil | Ne 17.3.2013 22:01:34

                            salfi >> ty nejmenší maj 5g a 5cm........:-)

                              Nsalfi - Profil | Ne 17.3.2013 21:57:27

                              martcv >> clovek by tem okounum az zavidel...:)

                                Nmartcv - Profil | Ne 17.3.2013 21:52:18

                                Tak po dlouhý době zase nějaké vázání na naše vody...........:-)
                                štikový obludy 20cm....něco na okouny a candáty

                                  Nmilo5 - Profil | Ne 17.3.2013 21:29:17

                                  Kalužmistr >> Moc peknee...

                                    NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Ne 17.3.2013 15:19:04

                                    bukoky >> ty jsou fajné používám i jiné . Jen velikost 15 mm nejsou :-( skoro nikde

                                      Nmvincik - Profil | Ne 17.3.2013 9:45:07

                                      salfi >> Souhlas!