Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nmlíčnák - Profil | Čt 28.3.2013 20:06:09

Očí není nikdy dost :-) Jen najít tu správnou velikost :-)

    NMartinbati - Profil | St 27.3.2013 9:02:27

    Kalužmistr >> brej...

      NKalužmistr - Profil | St 27.3.2013 8:59:21

      Nazdar vazači.

        Nmartcv - Profil | Po 25.3.2013 21:01:34

        Brčál - už nikdy Mic >> jsou fakt parádní.....

          NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Po 25.3.2013 20:36:05

          martcv >> už jo . Jen za překlad se trošku omlouvám .-(
          http://www.ubrcala.com/muskareni/eshop/23-1-Oci/201​-2-Living-Eyes

            Nmartcv - Profil | Po 25.3.2013 20:18:52

            Brčál - už nikdy Mic >> ahoj a hodíš to na shop?

              NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Po 25.3.2013 13:58:05

              martcv >> dorazila mi další várka oček 5/8 inch :-) co si se ptal na ně :-)

                Nsalfi - Profil | Pá 22.3.2013 21:21:18

                vcera chvili u sveracku dalsi pokusy

                  NSiven Polní - Profil | Čt 21.3.2013 9:50:46

                  martcv >> Dobrý! Vypadají moc dobře.

                    Nmartcv - Profil | Čt 21.3.2013 9:42:37

                    Siven Polní >> Jo ještě k těm očím.....udělal jsem si je.....použil jsem silnej vlasec...asi 0,70mm.....dal na to kapku UV pryskyřice a papekl UV světlem....nabarvil jsem to lihovou fixou...takovou tou trochu lepší

                      NSiven Polní - Profil | Čt 21.3.2013 9:40:42

                      martcv >> Aha, super, držím palce!

                        Nmvincik - Profil | Čt 21.3.2013 9:26:23

                        martcv >> Moc pěkné, chytat zajisté budou.

                          Nmartcv - Profil | Čt 21.3.2013 9:19:29

                          Siven Polní >> Tyhle jsem dělal pro známího...viděl to u mě jako mušky a chtěl to na hlavičce...
                          tak jsem si jich pár do Dánska na pstruhy vyrobil, tak jsem na to zvědavej

                            Nmartcv - Profil | Čt 21.3.2013 9:17:57

                            salfi >> Bažant není špatnej...jako doplněk se určitě použí dá a možná i celej streamer by umotat šel...
                            vzor nemám...

                              NRashid 28.93 - Profil | Čt 21.3.2013 9:09:31

                              salfi >> a stahnul jsi si a dal ususit oblast okolo nohou? Je to bozi marabu.... :-)

                                NSiven Polní - Profil | Čt 21.3.2013 8:52:31

                                martcv >> Pěkné krevetky. Chytáš na moři? Nebo jsi je chtěl prostě vyrobit a budeš je tahat nás? On to vlastně může být aj ráček, že... Oči jsi koupil?

                                  Nsalfi - Profil | Čt 21.3.2013 0:57:27

                                  martcv >> oskubal jsem bazanta z honu, nemas nejaky fotky, co se z nej da umotat?

                                    Nmartcv - Profil | Čt 21.3.2013 0:24:43

                                    krevetky.......

                                      Nmartcv - Profil | St 20.3.2013 23:51:24

                                      salfi >> objem......

                                        Nsalfi - Profil | St 20.3.2013 23:40:55

                                        martcv >> je to 3g hlava a delka bude tak do 10cm, myslis teda propriste spis kratsi nebo jsi mel na mysli objem?