Druhy streamrů, jejich technika vázání a jejich vzory

Vzhledem k tomu, že si pár lidí i včetně mně váže streamry a jiné z péř a jiných materiálů vláčecí nástrahy, chci se o tomto zajímavým odvětví podělit s ostatními o technice vázání, druhy materiálů a vzorů těchto vláčecích nástrah.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 28.1.2013 dravci - nástrahy, návnady

Nsalfi - Profil | Ne 17.3.2013 9:40:24

Kalužmistr >> no myslim, ze se nemas za co stydet a rada z nas tvoje vytvory obdivuje

    NKalužmistr - Profil | Ne 17.3.2013 9:16:17

    salfi >> Nezkoušel, nemám to ani čím natočit a zas takovej mistr nejsem abych to mohl natočit. Ještě to musím doladit, člověk se pořád učí.

      NVrbis1 - Profil | So 16.3.2013 7:45:37

      Kalužmistr >> Jo,jsi šikovnej.Já jsem na tohle levej,tak musim do krámu.

        Nsalfi - Profil | Pá 15.3.2013 22:02:19

        Kalužmistr >> nadherna sbirka, nezkousel jsi nekdy udelat video z vazani streameru? at uz na youtube nebo sem?

          NPedro1 - Profil | Pá 15.3.2013 20:58:02

          Kalužmistr >> Pěkná nástěnka:-)))

            NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 16:10:57

            Nazdar všem. Tak příprava na sezonu pokračuje a zásoba přibejvá.

              NMartinbati - Profil | Pá 15.3.2013 12:34:27

              mascha >> ja neviem ci to bol japonec ci cinan, proste stalo sa to, je to taka perlicka prihoda

                Nmascha - Profil | Pá 15.3.2013 12:31:25

                Martinbati >> promiň ale tohle je mimo. Za prvé mícháš japonce s číňanama. Jeden z nejproduktivnějších a nejpreciznějších národů s jedním z největších lemplů. Generalizace v základní podobě je možná. Kolik znáš japonských firem, který by sem dodávaly vyložený šmejdy s nálepkou made in japan? Já moc ne... Naopak čínská produkce je všeobecně považovaná za šmejd. Ale i velké nadnárodní či japonské firmy využívají čínské výrobní kapacity. Ale pouze za předpokldau, že mají vlastní výrobní kontrolu. Jakmile se číňanům povolí uzda, tak to začnou mršit. Budou šidit materiál, začnou obcházet technologický postupy atd atd. a to není dáno nějakou národní náturou, ale komoušema. Socialistický přístup hromadný (ne)odpovědnosti to poslal do kopru. Tam kde funguje ekonomický dohled a výstupní kontrola podle západního stylu, tam jsou schopní vyrábět kvalitně.

                  NMartinbati - Profil | Pá 15.3.2013 12:22:26

                  mascha >> viem ze japonci alebo cinania, maju zauzivame telesne tresty na pracovisku. poznam konktretny pripad na slovensku ked jedna pani v zavode dostala od cinskeho/japonskeho/azijskeho (neviem uz fakt odkial bol chlapik) kontrolora ci rakoskou na zadok par krat za to, ze odflakovala svoju pracu. zazalovala ho. vysvitlo ze to nebolo nic osobne, ze oni tam to maju bezne a nikto sa tam nad tym nevzrusuje. obom stranam sa to pokusilo normalne vysvetlit aby z toho nebol medzinarodny skandal.
                  nemozes ich vsetkych odpisovat kvoli spatnej skusenosti, nesu vsetci rovnaky, jak aj my nie sme

                    Nmascha - Profil | Pá 15.3.2013 12:15:02

                    Martinbati >> když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Můj strejda má firmu na nějaký elektrikářský měřící mašiny. Taky byl první rok spokojenej, jak to parádně žluťáci sekaj a pak tam musel třikrát jet, aby je zjebal a stejně se to vždycky po čase vrátilo do rozvrzanejch kolejí. Jedinou cestou je platit si bělocha na výstupní kontrolu přímo na místě a nekompromisně zmetky nepřebírat.

                      NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Pá 15.3.2013 11:35:45

                      Martinbati >> možná a možná ne. Kluci v china mají zásadní chybu a to už jsem odzkoušel a několikrát a dokonce nejsem sám :-)
                      Obyčejné kuličky nebo Wolfrámové jsou totálně k ničemu z Chiny. Chvilku byli ok pak to kopletně zkazily - zvětšily tak dírky že se to už nedá použít. Jednoduché začali šetřit. Dostal jsem vzorek kuliček vyrobených v Evropě a senzace. ještě wolframové sehnat a budu spokojený a to je to samé i s očima. Používám oči od Sybai a ty co jsem poslal.
                      je hezké že firma našla jen dodavatele v Chině jen aby měl co prodávat :-) na zpátek to nepošle a tady to nebude mít kdo koupit :-D

                        NMartinbati - Profil | Pá 15.3.2013 10:36:04

                        Brčál - už nikdy Mic >> pripemenulo mi to jeden pribeh. jedna slovenska firma potrebovala noveho dodavatela na urcity vyrobok do farbiky, poslali ten vyrobok do francuzska, polska, a ciny. prisli im cenove ponuky aj s prvymi modelmi tohto vyrobku, francuzy to nemali presne urobene a ich cena bola najvyssia, poliaci to mali lacnejsie ale tiez nie presne spracovane. cinsky vyrobok co prisiel bol presnejsi ako im poslali prvy dvaja, a cena bola 1/3 oproti tomu co chceli poliaci... kde sa my hrabeme na ich technologie :D

                          NBrčál - už nikdy Mic - Profil | Pá 15.3.2013 10:21:52

                          Kalužmistr >> cena očí je trochu jinde :-) 3:45 dolarů za balíček a velkých je jen 12. Co popisuješ ty mám taky a nemám je moc rád. Přecejenom Chinan vše neumí ještě :-)
                          Je to stejné když kupuješ různé vlasy od EP,ESCF a pak to přirovnéj k vlasům co jsou české produkce jen náhražka a ne moc dobrá.

                            Nmvincik - Profil | Pá 15.3.2013 8:29:03

                            Kalužmistr >> Díky, i to bude potřeba. :-))

                              NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 8:27:36

                              mvincik >> Opravdu to drží velice dobře, tak hodně štěstí při lepení.

                                Nmvincik - Profil | Pá 15.3.2013 8:22:51

                                Kalužmistr >> Zkusím to taky tím gelovým, jak jsi říkal a uvidí se.

                                  NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 8:11:57

                                  mvincik >> Mě ty oči drží dobře, v loni neupadlo ani jedno.

                                    Nmvincik - Profil | Pá 15.3.2013 8:09:05

                                    Kalužmistr >> Díky, ono je toho nepřeberné množství, to pak člověk neví, co vzít, aby to drželo a fungovalo.

                                      NKalužmistr - Profil | Pá 15.3.2013 7:49:55

                                      mvincik >> Bral jsem z Formy Brno 72ks za 55Kč a naposled je mám z bazaru od jednoho KRKmena.

                                        Nmvincik - Profil | Pá 15.3.2013 7:47:31

                                        Kalužmistr >> Co to je přesně za typ a odkud je bereš? Díky.