Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Ncindy - Profil | Pá 25.1.2013 22:59:58

Rytíř >> V pohodě, dobře se bavím, otevřel jsem si u toho sedmičku Veltlína.

    NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 22:57:19

    cindy - >> omlouvám se za psaní nesměřující přímo tebou k uvedeného naviáku.

      NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 22:54:14

      Piscicapus >> i tak se to dá říct ale někdy jsem velice trpělivý,vždyt si to pomatuješ ne:-))

        NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 22:53:13

        Laci >> to si právě prodejci vysvětlují po svém,jakmile tam vpraví slůvko "worm"tak už je to pro ně šnekový převod ale skutečnost je jiná....tady třeba máš napsáno worm rozklikni si obrázek a co je to?
        http://www.rsp-fishing.cz/navijaky/predni-brzda/nav​ijak-team-dragon-fd920-930-935iz-new

          Npoldeci - Profil | Pá 25.1.2013 22:36:05

          Laci >> maďarsky rozumieš ak si dobre pamatam http://www.haldorado.hu/articles.php?articleid=327

            NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 22:34:45

            Rytíř >> možná je rozumnější házet hrách na zeď, než něco někomu vysvětlovat. Ony ty mýty a báje mají v davu tak silně zakořeněné kořeny, že je jejich vymýcení skutečně nadlidský úkol.
            Nakonec vidíš, co a jak se řeší v této diskuzi.

              Nmurphyy - Profil | Pá 25.1.2013 22:23:02

              Laci >> da sa to nazvat viacerymi vyrazmi, worm-shaft
              zavitova (slimakova, snekova) hriadel zdvihu cievky, dolezite je to shaft teda hriadel, nie ako sa to zvyklo spajat ze zo snekoveho hriadela pre zdvih urobili snekovy prevod navijaka

                Nu.x.a. - Profil | Pá 25.1.2013 22:20:55

                mě se tenhle model od šíma nelíbí...

                  Npoldeci - Profil | Pá 25.1.2013 22:19:37

                  Laci >> pozor aby ťa nenachytal ))

                    NLaci - Profil | Pá 25.1.2013 21:58:49

                    Rytíř >> červ? a ako potom nazvať hriadel po anglicky nazvany worm, zabezpečujuci zdvih cievky?

                      NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 21:56:33

                      Laci >> Amo,takhle je to ok u těch typů co jsi tet pojmenoval.U toho cos měl na mysli,se bude jednat o červa,tudíž kolo na hřídel,hypoidní převod.

                        NLaci - Profil | Pá 25.1.2013 21:51:43

                        Rytíř >> ano je to blbo pomenované, oprav ma ked sa myslim, snekovy prevod ma napr. roen ci suveran od abu

                          NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 21:42:04

                          Piscicapus >> asi je tu zas třeba zavést osvětu,co je červ,co šnek,co hypoidní převod, co kolo na hřídel,co kolo na kolo atd....

                            NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 20:52:33

                            lu-cas >> stizostedion - 25.1.2013 20:40:21 >> co se ti nelíbí na plastových kolečkách? Nepřenáší žádný velký moment.
                            To samé proč cpát někam ložisko, kde není vůbec potřeba.

                              NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 20:49:47

                              čolkař,zloch >> samozřejmě, jsem nezastavitelný a nezničitelný - zkrátka věčný.
                              Také tě zdravím.

                                Nstizostedion - Profil | Pá 25.1.2013 20:40:21

                                Laci >> Aha, pod šnekom som si predstavil inú časť, teraz mi je to jasné. Pritom nieje problém nahradiť v tej spodnej časti umelinu ložiskom, žiadna nákladná záležitosť pre výrobcu :-(((
                                Kurňa keď vidím tie plastové kolečká mi je hneď zle.

                                  Nčolkař,zloch - Profil | Pá 25.1.2013 20:35:45

                                  Piscicapus >> zdar,jsem rád že ještě funguješ.

                                    Npoldeci - Profil | Pá 25.1.2013 20:31:33

                                    Laci >> ty si tu jediný rozumný tak im ešte porovnaj sarosa s biomastrom )

                                      NLaci - Profil | Pá 25.1.2013 20:28:30

                                      lu-cas >> stizostedion - 25.1.2013 15:57:19 >> teraz to zas zacali davat a aj do mensich velkosti ako 2500 ma to aj ten čierny sustain FG, toto myslím - vpredu vacsie a v zadu malé, inak je tam iba taky stvorcovy plast s kruhovym vyrezom a prirubou, dokonca aj fireblood ma iba to puzdro

                                        NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 18:28:50

                                        Rytíř >> také tě zdravím spolubojovníku za celosvětový mír.
                                        Ano, moc dobře si vzpomínám, jak jsem onehdy řešili problém s přemnoženými šneky...

                                        :-) :-)