Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:50:30

Pethole >> máš ho?

    Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:49:17

    Piskořík >> drž se svého stradica a mlč,tohle si stejně nekoupíš:-))

      Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:46:44

      bowman >> to, jestli se mi líbí, je věc druhořadá. Také bych si ho nekoupil a o peníze nejde. A nehraje v tom roli, že se jedná o šimáno.

        Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:43:10

        Piskořík >> přitom je to tak snadné - zadavatel otázky může kdykoliv zasáhnout a típnout nám tipec.

          bowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:42:10

          Piscicapus >> Pokud mám být upřímný,tak je to přesně věc kterou bych si nikdy nekoupil.Dokážu si představit daleko blbějc utracený peníze,ale za věc která se mi líbí :-))

            Piskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:27

            Rytíř >> Neseru....jen nechci, aby jste to tady s Piscimudrou zase zajebali, páč je to celkem zajímavá diskuse....:o)

              Pethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:14

              cindy >> K otázce teda:Když na něj máš a využiješ ten převod,tak si ho kup a nečti teoretický zbytečnosti,který tu teoretikové a virtuální chytači tlachaj.Strojek je to dobrej,akorát zbytečně moc keců okolo toho.Vyplázni dvanáct táců a chytej.Hotovo vyřízeno.

                Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:36:16

                Piskořík >> hele ty monitore,zalez do své sekce a nese.. se do toho čemu nerozumíš:-)

                  Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:35:43

                  Rytíř >> také jedno mám, ale dělám, že ho nemám. Bez ohledu na cenu.

                    Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:34:37

                    bowman >> no jasně.

                      Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:34:02

                      Piscicapus >> za ty prachy ne,tak za bůra jo..

                        Pethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:33:16

                        Ještě tu chybí ten co toho nablekotá nejvíc po půlnoci a to pak bude teprve mouder v této otázce.

                          bowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:31:13

                          Piscicapus >> Dobrá otázka.Ta tu ještě nebyla.Můžu ti odpovědět??

                            Piskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:25:19

                            Rytíř >> Pozvěte ještě Piru a můžete tady s Piscim z týhle diskuse udělat zase jebárnu s dvojitejma smajlama...to bude úplně nejlepší....:o)

                              Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:24:36

                              Rytíř >> to ano, nakonec i ta práce víc odsejpá, že jó?

                              :-) :-)

                              Jen tak mezi řečí, líbí se ti to šimáno?

                                Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:22:27

                                Piscicapus >> pokud se zasekneš v práci,tak se to nechá a líp to ubíhá:-))

                                  Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:21:12

                                  cindy >> pche:-))

                                    Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:10:58

                                    Rytíř >> jsi prostě kladný hrdina, kladnější než já. Často si říkám, že je mi můj čas přednější, tak proč ho nevyužít účelněji.
                                    Jo a je zábavné číst zdejší diskuzi.

                                    :-) :-)

                                      cindy - Profil | Pá 25.1.2013 23:04:49

                                      Rytíř >> To bych si nikdy nedovolil :-)))

                                        Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:01:42

                                        cindy >> snad ne na můj účet:-)))