- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish 4000F
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:49:17
Piskořík >> drž se svého stradica a mlč,tohle si stejně nekoupíš:-))
Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:46:44
bowman >> to, jestli se mi líbí, je věc druhořadá. Také bych si ho nekoupil a o peníze nejde. A nehraje v tom roli, že se jedná o šimáno.
Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:43:10
Piskořík >> přitom je to tak snadné - zadavatel otázky může kdykoliv zasáhnout a típnout nám tipec.
bowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:42:10
Piscicapus >> Pokud mám být upřímný,tak je to přesně věc kterou bych si nikdy nekoupil.Dokážu si představit daleko blbějc utracený peníze,ale za věc která se mi líbí :-))
Piskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:27
Rytíř >> Neseru....jen nechci, aby jste to tady s Piscimudrou zase zajebali, páč je to celkem zajímavá diskuse....:o)
Pethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:14
cindy >> K otázce teda:Když na něj máš a využiješ ten převod,tak si ho kup a nečti teoretický zbytečnosti,který tu teoretikové a virtuální chytači tlachaj.Strojek je to dobrej,akorát zbytečně moc keců okolo toho.Vyplázni dvanáct táců a chytej.Hotovo vyřízeno.
Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:36:16
Piskořík >> hele ty monitore,zalez do své sekce a nese.. se do toho čemu nerozumíš:-)
Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:35:43
Rytíř >> také jedno mám, ale dělám, že ho nemám. Bez ohledu na cenu.
Pethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:33:16
Ještě tu chybí ten co toho nablekotá nejvíc po půlnoci a to pak bude teprve mouder v této otázce.
bowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:31:13
Piscicapus >> Dobrá otázka.Ta tu ještě nebyla.Můžu ti odpovědět??
Piskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:25:19
Rytíř >> Pozvěte ještě Piru a můžete tady s Piscim z týhle diskuse udělat zase jebárnu s dvojitejma smajlama...to bude úplně nejlepší....:o)
Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:24:36
Rytíř >> to ano, nakonec i ta práce víc odsejpá, že jó?
:-) :-)
Jen tak mezi řečí, líbí se ti to šimáno?
:-) :-)
Jen tak mezi řečí, líbí se ti to šimáno?
Rytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:22:27
Piscicapus >> pokud se zasekneš v práci,tak se to nechá a líp to ubíhá:-))
Piscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:10:58
Rytíř >> jsi prostě kladný hrdina, kladnější než já. Často si říkám, že je mi můj čas přednější, tak proč ho nevyužít účelněji.
Jo a je zábavné číst zdejší diskuzi.
:-) :-)
Jo a je zábavné číst zdejší diskuzi.
:-) :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












