- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish 4000F
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 18:15:54
Piscicapus >> nazdar kamaráde,seš tu správně,něco už máme za sebou spolu ze šnekama:-))
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 17:52:53
poldeci >> jsem rád, že nejsem důvodem k nějakým pochybnostem.
NP!F - Profil | Pá 25.1.2013 17:46:28
poldeci >> Nie, hentai ma nafukovaciu mangelku. Pozera na pokemonov. Nehadaj sa!
NP!F - Profil | Pá 25.1.2013 17:35:28
poldeci >> Tak veru, a ten co vymyslel plastove auticko kazdy vecer pozera na pokemonov!
Npoldeci - Profil | Pá 25.1.2013 16:52:55
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2013 16:48:20 >> kde si videl v týchto navi/prvá liga/ o čom sa tu bavíme plastové črevá-ti načisto piscicapus hlavu pomútil ))
sme v spore-mám iný nazor
sme v spore-mám iný nazor
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.1.2013 16:48:20
poldeci >> plastove telo mi nevadi, ale creva ano.
ee nezmylil niektore motatka bohuzial idu z baraku skorej ako by o clovek cakal. proste spotrebiek je cim dalej viac.
ty si so mnou v spore? ja len tak debatujem pri kave :)) ja netvrdim ze nenapreduju, ale sposob ako nahradit tu alebo onu suciastku nieje vzdy zdarny mieneniu.
a mozete ma nazvat spiatocnikom a ukamenovat :)))
tak ked pojdem v lete okolo ba dam vediet : )) na legendarne prdim. zauima ma len ci jeto dobry vyrobok.
to nieje pravda. pokrok vobec neopominam.
v kazdom pripade, na teraz to neriesim ale v dalekej buducnosti budem musiet rolaky obmenit tak dovtedy sa hadam nieco zozumne objavi :))
ee nezmylil niektore motatka bohuzial idu z baraku skorej ako by o clovek cakal. proste spotrebiek je cim dalej viac.
ty si so mnou v spore? ja len tak debatujem pri kave :)) ja netvrdim ze nenapreduju, ale sposob ako nahradit tu alebo onu suciastku nieje vzdy zdarny mieneniu.
a mozete ma nazvat spiatocnikom a ukamenovat :)))
tak ked pojdem v lete okolo ba dam vediet : )) na legendarne prdim. zauima ma len ci jeto dobry vyrobok.
to nieje pravda. pokrok vobec neopominam.
v kazdom pripade, na teraz to neriesim ale v dalekej buducnosti budem musiet rolaky obmenit tak dovtedy sa hadam nieco zozumne objavi :))
NSethy - Profil | Pá 25.1.2013 16:32:04
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2013 16:11:26 >> Pořád je co dělat. Včera jsem dírkovat a nalil koguto hlavy. Příští týden budu celý vázat :) Potom se uvidí co dál.
Npoldeci - Profil | Pá 25.1.2013 16:20:43
doktor multiplikator >> j.sladkay - 25.1.2013 16:07:42 >> o lacných navi nepíšem,
tebe vadí plastové telo? v aute mám rozvodové ))/subaru/
2roky životnosť,no tá môže byť aj dva dni kľudne skorej si si to zmýlil so záručnou dobou
nie som s tebou v spore na život a na smrť ale podľa mňa tých dobrých navijakov je dosť a vidieť aj napredovanie
veľa ľudí tu spomína legendárne navi z nostalgie ale kde sakra sú,pri vode ich nie je vidieť
ak by podĺa teba malo byť všetko kvalitné iba so železa tak sa tento svet ďalej ako vynájdenie kolesa asi nepohne
mám na to iný názor ako ty )
tebe vadí plastové telo? v aute mám rozvodové ))/subaru/
2roky životnosť,no tá môže byť aj dva dni kľudne skorej si si to zmýlil so záručnou dobou
nie som s tebou v spore na život a na smrť ale podľa mňa tých dobrých navijakov je dosť a vidieť aj napredovanie
veľa ľudí tu spomína legendárne navi z nostalgie ale kde sakra sú,pri vode ich nie je vidieť
ak by podĺa teba malo byť všetko kvalitné iba so železa tak sa tento svet ďalej ako vynájdenie kolesa asi nepohne
mám na to iný názor ako ty )
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.1.2013 16:11:26
Sethy >> poradis ako preskocit 5 mesiacov? prstom na kalendari ? :))
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.1.2013 16:10:50
Orion24 >> opomenul si jednu podstatnu a to kvalitu zmontovanie. akokolvek mal kvalitne diely najviac ovplivni zivotnost teda aj chod ich skompletovanie.
Nj.sladkay - Profil | Pá 25.1.2013 16:07:42
poldeci >> od cias shiman aero, ktore chodia doteraz sa oplati kupit len stredna trieda alebo vlajkova lod.
o navijakoch zauber a jeho klony sa bavit nebudem lebo jeho kloyn sa lisia od vyrobcu k k vyrobcovi kde a ako ho osidi.
davnejsie abu presunom do azie pos.... co sa dalo. nema vyznam to komentovat. porovnat starsiu radu C3 a dnesnu tak to je nerealne ..... :(
na trhu ostali uz len 2 firmy od ktorych by sa mala dat ocakavat kvalita v danej cene ale ...
vystupna kontrola zjavne nefunguje uplne v poriadku ani u shimana a dajwy pretoze aj na ich vlajkovych lodiach sa najdu kusy ktore by sa do predaja rozhodne dostat nemali ...
zivotnost navijaku posunuta na 2 roky to je to co nam dane firmy ponukaju?
pozri sa teda na vyvoj stely luvias atd. moderne drahe pekne ale stale cim dalej tym viac plastaky.
akokolvek je stela dobra, cize asi naj na trhu. plastove nahrazky vsak nerobia dobre meni ziadnemu modelu ano uznavam, ze v drahsich modeloch je to ho plastu menej ako v lacnych.
ale v porovnamim par rokov do zadu je to viditelne. rovnako je to v navijakoch aj multakoch.
Podla mna sa trh s dobrymi motatkami zuzuje.
o navijakoch zauber a jeho klony sa bavit nebudem lebo jeho kloyn sa lisia od vyrobcu k k vyrobcovi kde a ako ho osidi.
davnejsie abu presunom do azie pos.... co sa dalo. nema vyznam to komentovat. porovnat starsiu radu C3 a dnesnu tak to je nerealne ..... :(
na trhu ostali uz len 2 firmy od ktorych by sa mala dat ocakavat kvalita v danej cene ale ...
vystupna kontrola zjavne nefunguje uplne v poriadku ani u shimana a dajwy pretoze aj na ich vlajkovych lodiach sa najdu kusy ktore by sa do predaja rozhodne dostat nemali ...
zivotnost navijaku posunuta na 2 roky to je to co nam dane firmy ponukaju?
pozri sa teda na vyvoj stely luvias atd. moderne drahe pekne ale stale cim dalej tym viac plastaky.
akokolvek je stela dobra, cize asi naj na trhu. plastove nahrazky vsak nerobia dobre meni ziadnemu modelu ano uznavam, ze v drahsich modeloch je to ho plastu menej ako v lacnych.
ale v porovnamim par rokov do zadu je to viditelne. rovnako je to v navijakoch aj multakoch.
Podla mna sa trh s dobrymi motatkami zuzuje.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













